OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všechny ceny zboží jsou uvedeny v Kč a jsou konečné.

Zakoupené zboží zasílám prostřednictvím České pošty zpravidla během 1 až 2 pracovních dnů od připsání platby na účet.

O odeslání Vás budu informovat mailem.

 

Náklady na dopravu :

* 80 Kč - zaslání jako doporučený balík, nutná platba předem na účet.

Balné neúčtuji !

* POZOR !!! Zakoupené zboží NEZASÍLÁM "dobírkou".

(To znamená, že jediná forma nákupu je provést objednávku, vyčkat na sdělení platebních údajů /číslo účtu, kod banky a VS/, provést platbu převodem na účet a očekávat doporučený balík. Ten je vždy avizován po odeslání mailem včetně poštovního označení zásilky.

 

Garantuji kvalitní zabalení zboží.

 

Nezasílám do zahraničí. / We do not ship abroad.

 

Velikosti knih :

Malý formát - cca formát A6 neboli 16°;

Střední formát - cca formát A5 neboli 8°;

Velký formát - cca formát A4 neboli 4° a větší.

 


Kontaktní informace :

Ing. Jiří Komár

Bílovecká 694/8, 72100 Ostrava-Svinov

Česká republika

IČO : 76469085


Telefon - prodej - informace : 605 535 940

 

Nejsem plátce DPH.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

Paragony přikládám na požádání, potřebujete-li paragon, uveďte to v objednávce. Nefakturuji!!!

Na základě Občanského zákoníku a Zákona na ochranu spotřebitele má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy (objednávky) a to ve lhůtě do 14 dnů od obdržení zboží. Zboží musí být vráceno prodávajícímu ve stavu, ve kterém je kupující obdržel. Před odesláním zboží zpět žádáme kupujícího, aby nás kontaktoval emailem nebo telefonicky, značně se tím celý proces urychlí. Náklady spojené se zasláním nese kupující. Do 30 dnů od obdržení zboží zpět vyplácíme cenu zboží a poštovné zpět kupujícímu. Zboží prodáváme bez záruky, jedná se bez vyjímky o použité zboží.Další související práva a povinnosti  jsou stanoveny zejména v zák. č. 40/1964 Sb, Občanský zákoník, zák. č. 513/1991 Sb, Obchodní zákoník, a zák. č. 634/1992 Sb., zákon O ochraně spotřebitele, kterými se plně řídíme.

 

 

EET - Zákon č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb :

Platba za zboží je možná pouze převodem na bankovní účet. Zboží zasílám kupujícímu prostřednictví České pošty. Osobní převzetí zboží není možné.

GDPR - Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).:

Z důvodu vyřízení Vaší objednávky musím zpracovávat některé Vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů je Ing. Jiří Komár, IČO : 76469085, tel. : 605535940, email /objednávky/: antikvariatoplt@gmail.com .

Vaše osobní údaje zpracovávám pro následující účely:  Vyřízení objednávky a řešení případného odstoupení od Kupní smlouvy.  Abych Vám mohl odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků, zpracovávám : Vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu. Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracovávám po dobu než dojde k zaplacení a odeslání objednaného zboží a uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy z Vaší strany.

Newslettery a obchodní nabídky neposílám. Aby byla zajištěna funkčnost mé práce, je nezbytné spolupracovat s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti s vyřízením objednávky a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google (gMail -emailová komunikace s Vámi), EKDesign.cz - Správce webu antikoplt.com, Fio banka (příchozí platby za zboží). Nikomu dalšímu Vaše osobní údaje neposkytuji. 


Vyhledávání


© Antikoplt.com 2007-2009, Tvorba e-shopu EKdesign.cz, Customized Led strip light Redakční systém Merlin CMS
sac Hermes pas cher イージー ブースト スーパー コピー スーパーコピーブランド激安販売店