<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Karel Čapek  POZNÁMKY O TVORBĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-capek-poznamky-o-tvorbe</link>
      <description>Karel Čapek POZNÁMKY O TVORBĚs kresbami Josefa a Karla Čapka, Adolfa Hoffmeistra a Františka Bidla.ČS, Praha, 1960144 stran, brožovaná, střední formát2. vydáníIlustrace : Josef Čapek, Karel Čapek, Adolf Hoffmeister, František Bidlo.Edice : Otázky a názory, svazek 18. Stav : obrož na hbřetu částečně uvolněna od knižního bloku, drží, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 27 Mar 2012 08:48:59 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Eduard Urx  V PRVNÍCH ŘADÁCH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/eduard-urx-v-prvnich-radach</link>
      <description>Eduard Urx  V PRVNÍCH ŘADÁCH Výbor.ČS, Praha, 1962168 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 39.Stav : brož zažloutlá, uvnitř brož uvolněná, drží, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 17:06:01 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Robert Kalivoda  MODERNÍ DUCHOVNÍ SKUTEČNOST A MARXISMUS</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/robert-kalivoda-moderni-duchovni-skutecnost-a-marxismus</link>
      <description>Robert Kalivoda  MODERNÍ DUCHOVNÍ SKUTEČNOST A MARXISMUS  ČS, Praha, 1968156 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 69.Stav : brož zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 17:04:56 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ernst Fischer  KAFKA * MUSIL * KRAUS</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ernst-fischer-kafka-musil-kraus</link>
      <description>Ernst Fischer  KAFKA * MUSIL * KRAUSČS, Praha, 1965160 stran, prožovaná, střední formát1. vydání Edice : Otázky a názory, svazek 58.Stav : brož mírně zažloutlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 16:59:04 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Irena Dubská  OBJEVOVÁNÍ AMERIKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/irena-dubska-objevovani-ameriky</link>
      <description>Irena Dubská  OBJEVOVÁNÍ AMERIKYPříspěvek k otázkám &quot;moderního člověka&quot;.ČS, Praha, 1964180 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : otázky a názory, svazek 51.Stav : brož mírně zažloutlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 16:56:09 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Radoslav Selucký  EKONOMIKA, MORÁLKA, ŽIVOT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/radoslav-selucky-ekonomika-moralka-zivot</link>
      <description>Radoslav Selucký  EKONOMIKA, MORÁLKA, ŽIVOTČS, Praha, 196496 stran, brožovaná, střední formát2. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 47.Stav : brož zažloutlá, uvnitř na několika místech značeno obyčejnou tužkou, jinak dobrý stav.  </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 16:52:17 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Romain Rolland  UMĚNÍ A ČIN</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/romain-rolland-umeni-a-cin</link>
      <description>Romain Rolland  UMĚNÍ A ČINVýbor z díla.ČS, Praha, 1963168 stran, 4 strany přílohy, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 44.Stav : obálka zažloutlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 16:47:47 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Arnošt Kolman  VÝHLEDY DO BUDOUCNA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/arnost-kolman-vyhledy-do-budoucna</link>
      <description>Arnošt Kolman  VÝHLEDY DO BUDOUCNAČS, Praha, 1962204 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 40.Stav : brož zažloutlá, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 27 Aug 2011 15:49:41 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Gočár  OD PYRAMID K PANELŮM</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-gocar-od-pyramid-k-panelum</link>
      <description>Jiří Gočár OD PYRAMID K PANELŮMs fotografickými přílohami.ČS, Praha, 1959106 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 22.Stav : brož zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 19 Aug 2011 10:01:57 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Franz Kafka  AFORISMY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/franz-kafka-aforismy</link>
      <description>Franz Kafka  AFORISMYČS, Praha, 196892 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníEdice : Otázky a názory, svazek 67.Stav : poslední list natržený, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 14 Jul 2011 09:10:22 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudolf Kremlička  MALÍŘSKÉ KONFESE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudolf-kremlicka-malirske-konfese</link>
      <description>Rudolf Kremlička  MALÍŘSKÉ KONFESES malbami a kresbammi autorovými.Edice : Otázky a názory, svazek 13.ČS, Praha, 195982 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : uvnitř brož mírně uvolněná od knižního bloku, drží, na patitulu vepsáno číslo &quot;2396&quot;, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 25 Apr 2011 12:22:52 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ilja Erenburg  FRANCOUZSKÉ SEŠITY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ilja-erenburg-francouzske-sesity</link>
      <description>Ilja Erenburg  FRANCOUZSKÉ SEŠITYČS, Praha, 1959108 stran, původní brož, střední formát1. vydání Edice : Otázky a názory, svazek 21.Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Tue, 18 Jan 2011 14:17:48 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

