<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Eduard Štorch  LOVCI MAMUTŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/eduard-storch-lovci-mamutu</link>
      <description>Eduard Štorch   LOVCI MAMUTŮ Román z pravěku. Albatros, Praha, 1986 300 stran, původní vazba, střední formát 15. vydání Ilustrace : Zdeněk Burian. Stav : obálka na hřbetu vybledlá, uvnitř velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Tue, 24 Jan 2012 12:19:56 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Zdeněk V. Špinar  VELKÁ KNIHA O PRAVĚKU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/zdenek-v.-spinar-velka-kniha-o-praveku</link>
      <description>Zdeněk V. Špinar  VELKÁ KNIHA O PRAVĚKUArtia, Praha, 1983246 stran, původní vazba, velký formátIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 08:33:47 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudolf Luskač  REVÍR BEZ HRANÍC</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudolf-luskac-revir-bez-hranic</link>
      <description>Rudolf Luskač  REVÍR BEZ HRANÍCSlovensky.Mladé letá, 1957316 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : obálka otřepená, natržená, kousíčky chybí, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 12 Jan 2012 15:24:21 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>M. V. Krtochvíl  OBJEVITELÉ A DOBYVATELÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/m.-v.-krtochvil-objevitele-a-dobyvatele</link>
      <description>M. V. Krtochvíl  OBJEVITELÉ A DOBYVATELÉSNDK, Praha, 1962293 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : obálka otřepena, po okrajích odřena, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 11:13:08 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef V. Pleva  ROBINSON CRUSOE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-v.-pleva-robinson-crusoe-jkk</link>
      <description>Josef V. Pleva ROBINSON CRUSOEVolné vypravování podle románu Daniela Defoe.  SPN, Praha, 1961262 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : přední deska nahoře mírně zašlá, zadní deska mírně uvolněná od knižního bloku, drží, horní část knihy mírně prohnutá (asi dlohodobým tlakem), jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sun, 11 Dec 2011 09:12:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Julius Verne  ZEMÍ ŠELEM</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/julius-verne-zemi-selem</link>
      <description>Julius Verne  ZEMÍ ŠELEMJos. R. Vilímek, Praha, 1948284 stran, 8 obrazových příloh, 37 ilustrací, dobově svázáno, velký formát 5. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 14:29:37 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudolf Luskač  ZÁVOJ ZELENÉHO TICHA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudolf-luskac-zavoj-zeleneho-ticha-jk</link>
      <description>Rudolf Luskač ZÁVOJ ZELENÉHO TICHAPovídky ze sibiřské tajgy. LN, Praha, 1969352 stran, původní vazba, velký formát3. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : obálka otřepená, na hranách odřená a natržená, na titulní straně blahopřání bývalému majiteli, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 13:53:49 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alois Musil  CEDRY NA LIBANONU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alois-musil-cedry-na-libanonu</link>
      <description>Alois Musil CEDRY NA LIBANONUKaravana, svazek 9.SNDK, Praha, 196880 stran, brožovaná, velký formát1. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 13:42:50 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alberto Vojtěch Frič  STRÝČEK INDIÁN</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alberto-vojtech-fric-strycek-indian</link>
      <description>Alberto Vojtěch Frič STRÝČEK INDIÁNKaravana, svazek 15.SNDK, Praha, 196864 stran, brožovaná, velký formát3. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian. Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 13:39:53 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>František Flos  Z PRALESŮ KONGA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/frantisek-flos-z-pralesu-konga</link>
      <description>František Flos  Z PRALESŮ KONGAKaravana, svazek 156. Albatros, Praha, 198362 stran, brožovaná, velký formát2. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 13:29:49 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Bohumír Fiala  MAMUTI TÁHNOU DO BAŽIN</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/bohumir-fiala-mamuti-tahnou-do-bazin-j</link>
      <description>Bohumír Fiala  MAMUTI TÁHNOU DO BAŽINPříběh z pravěku.Profil, Ostrava, 1978214 stran, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 09:48:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>A. V. Frič  DLOUHÝ LOVEC</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/a.-v.-fric-dlouhy-lovec</link>
      <description>A. V. Frič DLOUHÝ LOVECDobrodružství u Indiánů Kaďuvejů.SNDK, Praha, 1955177 stran, 3 barevné přílohy, 25 reprodukcí kreseb, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Zdeněk Burian.Stav : obálka chybí, desky ohmatané, uvnitř dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 21 Nov 2011 07:28:12 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

