<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Michael Hesemann  UFO : DŮKAZY DOKUMENTACE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/michael-hesemann-ufo-dukazy-dokumentace</link>
      <description>Michael Hesemann UFO : DŮKAZY DOKUMENTACEEtna, Praha, 1992126 stran, brožovaná, velký formát1. vydáníBohatě dokumentováno.Stav : dobrý &nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 08:59:27 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ludvík Souček  OPERACE "KILI"</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ludvik-soucek-operace-kili</link>
      <description>Ludvík Souček  OPERACE &quot;KILI&quot;Povídky : Cesta domů, Kursk 7/6/43/1207, Kili.Fererální výbor Svazarmu, Praha, 1970108 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : brož na hřbetu polepená průhlednou isolepou, na hranách odřená, jinak dobrý stav, poplatný stáří a užívání výtisku. </description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 14:12:05 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Otomar Dvořák  DÉMONICKÉ PASTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/otomar-dvorak-demonicke-pasti</link>
      <description>Otomar Dvořák  DÉMONICKÉ PASTIDobrodružné putováí po stopách záhad, tentokrát především mrazivým stínem hlubokých lesních hvozdů. Nakladatelství XYZ, Praha, 2008280 stran, původní vazba, střední formátObsahuje fotografie.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 14:22:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>John Spencer  ENCYKLOPEDIE UFO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/john-spencer-encyklopedie-ufo/detail-225-13380.html</link>
      <description>John Spencer   ENCYKLOPEDIE UFO Skutečné případy pozorování ufo. Etna, Praha, 1994 168 stran, brožovaná, velký formát Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý</description>
      <pubDate>Tue, 15 Nov 2011 10:55:37 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Viktor Farkas  SKRYTÉ SKUTEČNOSTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/viktor-farkas-skryte-skutecnosti</link>
      <description>Viktor Farkas SKRYTÉ SKUTEČNOSTITajemný svět esoteriky : Esoterika a esoterik, Esoterika - Cesta k pochopení světa, Esoterika pomáhá žít, Esoterika v zrcadle vědy.Knižní klub, Praha, 1994336 stran, půvoní lamino vazba, střední formát1. vydání Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 22 Oct 2011 19:45:13 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Erich von Däniken  KŘÍŽOVÝ VÝSLECH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/erich-von-daniken-krizovy-vyslech/detail-225-14194.html</link>
      <description>Erich von Däniken   KŘÍŽOVÝ VÝSLECH Dänikenovy teorie v palbě otázek. Dialog, 1992 168 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Stav : výborný</description>
      <pubDate>Mon, 01 Aug 2011 17:36:34 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Michael Hesemann  UFO : KONTAKTY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/michael-hesemann-ufo-kontakty</link>
      <description>Michael Hesemann UFO : KONTAKTYEtna, Praha, 1990192 stran, brožovaná, velký formát1. vydáníBohatě dokumentováno.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Sun, 05 Jun 2011 14:13:01 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>John a Anne Spencerovi  ZEMĚ - SVĚT ZÁHAD A MYSTERIÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/john-a-anne-spencerovi-zeme-svet-zahad-a-mysterii</link>
      <description>John a Anne Spencerovi  ZEMĚ - SVĚT ZÁHAD A MYSTERIÍStředověké kostely, pradávná skalní města a další místa plná mysterií, záhad a tajemství...Knižní klub, Praha, 2003336 stran, 16 stran přílohy, původní vazba, střední formát 1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 11 Apr 2011 13:19:58 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Stanislava Ramešová  UNESENI MIMOZEMŠŤANY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stanislava-ramesova-uneseni-mimozemstany</link>
      <description>Stanislava Ramešová UNESENI MIMOZEMŠŤANYNávštěvy mimozemšťanů očima psychiatra, Nadpřirozená zjevení a sexualita. Euromedia Group, Praha, 2006192 stran, lamino vazba, střední formát1. vydáníSatv : výborný, jako nová. </description>
      <pubDate>Thu, 14 Oct 2010 11:32:48 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>L. Zajdler  ATLANTIDA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/l.-zajdler-atlantida</link>
      <description>L. Zajdler   ATLANTIDA  Atlantida v bájích a mýtech. Orbis, Praha, 1972 312 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Tue, 12 Oct 2010 14:19:16 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Renata Malinová, Jaroslav Malina  ZASÁHLI MIMOZEMŠŤANÉ A KATASTROFY DO VÝVOJE LIDSTVA ?</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/renata-malinova-jaroslav-malina-zasahli-mimozemstane-a-katastrofy-do-vyvoje-lidstva/detail-225-8486.html</link>
      <description>Renata Malinová, Jaroslav Malina
ZAS&Aacute;HLI MIMOZEMŠŤANÉ A KATASTROFY DO VÝVOJE LIDSTVA ?
Profil, Ostrava, 1988
347 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Vladimír Renčín.
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka mírně ušpiněná, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Mon, 17 May 2010 16:19:44 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Arnošt Černík  TAJEMSTVÍ SNĚŽNÉHO ČLOVĚKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/arnost-cernik-tajemstvi-snezneho-cloveka/detail-225-15426.html</link>
      <description>Arnošt Černík
 TAJEMSTVÍ SNĚŽNÉHO ČLOVĚKA
Domněnky, fakta, svědectví.
Olympia, Praha, 1970
202 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie, kresby, mapky.
Stav : obálka otřepená, na okrajích mírně zažloutlá, uvnitř na patitulu věnování bývalému majiteli, jinak velmi dobrý stav.
&nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 19 Apr 2010 12:22:06 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

