<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Soňa Kovačevičová  KNIŽNÝ DREVOREZ V ĽUDOVEJ TRADÍCII</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/sona-kovacevicova-knizny-drevorez-v-ľudovej-tradicii</link>
      <description>Soňa Kovačevičová KNIŽNÝ DREVOREZ V ĽUDOVEJ TRADÍCIIVážnó slovo, Obrázky obrázkov, ... Slovensky. Tatran, Bratislava, 1974220 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka otřepená, natržená, ušpiněná, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 15:01:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>PICASSO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/p</link>
      <description>PICASSOVariationen über &quot;Las Meninas&quot; von Velazquez eingeleitet durch eine pesönliche Betrachtung von Jaime Sabartés.Německy.Schroll-Verlag, Wien-München, 196016 + 58 stran, původní vazba, velký formátStav : desky mírně ušpiněné na hranách odřen, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:42:50 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>J. A. Novotný  LADOVA ILUSTRACE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/j.-a.-novotny-ladova-ilustrace</link>
      <description>J. A. Novotný  LADOVA ILUSTRACE Bibliografie výtvarného díla. Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha, 1957 316 strtan, 12 vydobrazení v textu, 421 vyobrazení na přílohách, 45 barevných vyobrazení, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Josef Lada. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 10:10:29 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Antonín Matějček  ANTONÍN HUDEČEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/antonin-matejcek-antonin-hudece</link>
      <description>Antonín Matějček ANTONÍN HUDEČEKŽivot a dílo. Obrazová publikace. Melantrich, Praha, 194786 stran textu, 159 vyobrazení, původn vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka otřepená, natržená, kousíčky chybí, jinak velmi dobrý stav, pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 10:03:05 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jarmila Kubíčková  JINDŘICH PRUCHA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jarmila-kubickova-jindrich-prucha</link>
      <description>Jarmila Kubíčková JINDŘICH PRUCHAMalíř předjaří a jara - Život a dílo.Václav Tomsa, Praha, 194156 stran textu, 56 příloh, původní vazba, velký formátStav : obálka otřepená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 09:18:33 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>VOJT. SEDLÁČEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vojt.-sedlacek</link>
      <description>VOJT. SEDLÁČEKK osmdesátým umělcovým narozeninám. Výběr převážně dosud nereprodukovaných kreseb ze skicáře, kolorovaných kreseb, temper, akvarelů, kvaší ... z let 1919-1971. Kruh, Hradec Králové, 1972128 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Vojtěch Sedláček.Stav : obálka otřepená, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 13:10:58 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Soňa Kovačevičová  LIDOVÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/sona-kovacevicova-lidove-vytvarne-umeni</link>
      <description>Soňa Kovačevičová LIDOVÉ VÝTVARNÉ UMĚNÍSlovensko.SPN, Praha, 1974216 strtan, původní vazba, velký formát1. vydáníBohatě fotograficky dokumentováno. Stav : obálka velmi mírně otřepená a na hřbetu zažloutlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 18 Jan 2012 08:46:57 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Mánes  KVĚTINY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-manes-kvetiny</link>
      <description>Josef Mánes  KVĚTINYOrbis, Praha, 194027 stran textu, 100 vyobrazení, původní vazba, velký formátIlustrace : Josef Mánes.Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 18 Jan 2012 08:38:54 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Lev Fjodorovič Žegin  JAZYK MALÍŘSKÉHO DÍLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/lev-fjodorovic-zegin-jazyk-malirskeho-dila</link>
      <description>Lev Fjodorovič Žegin  JAZYK MALÍŘSKÉHO DÍLAKonvencionální povaha umění minulosti. Zákonitosti uměleckých metod středověkého malířství. Odeon, Praha, 1980280 stran, 48 barevných a 167 černobílých vyobrazení, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 22:35:45 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Emil Přikryl  HELENA SALICHOVÁ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/emil-prikryl-helena-salichova</link>
      <description>Emil Přikryl  HELENA SALICHOVÁŽivot a dílo.Vlastivědný ústav, Nový Jičín, 197022 stran textu, 16 stran přílohy (= 20 černobílých reprodukcí), brožovaná, velký formátStav : obálka brože velmi mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Tue, 10 Jan 2012 17:40:02 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>ALFONS MUCHA 1860 - 1939</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alfons-mucha-1860-1939</link>
      <description>ALFONS MUCHA 1860 - 1939Jízdárna Pražského hradu září - listopad 1980147 stran textu + bohatá obrazová příloha, původní vazba, střední formátStav : obálka chybí, vazba mírně ohmatána, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 03 Jan 2012 17:05:11 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Miroslav Lamač  MYŠLENKY MODERNÍCH MALÍŘŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/miroslav-lamac-myslenky-modernich-maliru</link>
      <description>Miroslav Lamač  MYŠLENKY MODERNÍCH MALÍŘŮOd Cézanna po Dalího.Odeon, Praha, 1989514 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahuje fotografie.Stav : obálka natržená, otřepená, ušpiněná, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 28 Dec 2011 18:44:55 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

