<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Otto Wagner  S CIZINECKOU LOGIÍ PROTI ROMMELOVI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/otto-wagner-s-cizineckou-logii-proti-rommelovi</link>
      <description>Otto Wagner  S CIZINECKOU LOGIÍ PROTI ROMMELOVIVálečný deník českého důstojníka cizinecké légie.277 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:45:57 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>BISMARCK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/bismarck</link>
      <description>BISMARCKNěmecky. Psáno švabachem.Berlín752 stran, původní vazba, menší formátStav : desky ušpiněné - viz sken, uvnitř velmi dobrý stav, pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 14:23:15 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Stefan Heym  KŘIŽÁCI NA ZÁPADĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stefan-heym-krizaci-na-zapade</link>
      <description>Stefan Heym  KŘIŽÁCI NA ZÁPADĚVálečný příběh americké divize od vylodění v Normandii až po obsazení Německa....NV, Praha, 1968656 stsran, 16 příloh, původní vazba, střední formát4. vydáníIlustrace : Oldřich Jelínek.Stav : dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 13:05:12 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Frederick Fortsyth  BOŽÍ PĚST</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/frederick-fortsyth-bozi-pest</link>
      <description>Frederick Fortsyth BOŽÍ PĚSTRomán popisuje zákulisí války v Perském zálivu. Ani stránka bez napětí a překvapivých zvratů - to je Boží pěst.Knižní klub, Praha, 1994584 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 19:16:46 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Konstantin Simonov  NEŽILI JSME PRO SEBE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/konstantin-simonov-nezili-jsme-pro-sebe</link>
      <description>Konstantin Simonov NEŽILI JSME PRO SEBENovely z války : Čtyři kroky, Dvacet dní bez války, Už tě víc neuvidím.NV, Praha, 1983520 stran, 8 příloh, původní vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Karel Hruška.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 22:22:42 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Udo Ulfkotte  VÁLKA V TEMNOTÁCH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/udo-ulfkotte-valka-v-temnotach</link>
      <description>Udo Ulfkotte VÁLKA V TEMNOTÁCHSkutečná moc tajných služeb. Jak CIA, Mossad, MI 6, BND a další služby pracují v zákulisí, jakými metodami usněmrňují politiku a světové hospodářství, ... Ikar, Praha, 20074472 stsran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 12 Jan 2012 11:49:01 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Maurice Matloff  DĚJINY AMERICKÉ ARMÁDY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/maurice-matloff-dejiny-americke-armady</link>
      <description>Maurice Matloff DĚJINY AMERICKÉ ARMÁDYObsahuje celou složitou problematiku v plné šíři a zpřístupňuje ji všem čtenářským vrtvám. Baronet, Praha, 1999750 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 09 Jan 2012 15:48:08 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jan Jarolímek  DARNICA - KIJEV</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jan-jarolimek-darnica-kijev</link>
      <description>Jan Jarolímek  DARNICA - KIJEVPrvých deset tisíc. Obsah - viz sken.Družina legionářů, Praha, 1926184 stran, dobově svázáno, malý formát Stav : vazba - viz sken, na prvních 10 stránkách světle hnědé mapy na okrajích, další část knižního bloku čistá, mírně zažloutlá (stářím), jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 09 Jan 2012 09:02:29 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jochen von Lang  GESTAPO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jochen-von-lang-gestapo</link>
      <description>Jochen von Lang GESTAPO Nástroj teroru.NV, Praha, 1994192 stran, 16 příloh, původní lamino vazba, větší formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 10:10:47 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Joseph Goebbels  DENÍKY 1938</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/joseph-goebbels-deniky-1938</link>
      <description>Joseph Goebbels  DENÍKY 1938Dialog, 1992296 stran, původní lamino vazba, střední formát1. vydání Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 10:08:11 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Geoffrey Regan  GUINESSOVA KNIHA VÁLEČNÝCH OMYLŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/geoffrey-regan-guinessova-kniha-valecnych-omylu</link>
      <description>Geoffrey Regan  GUINESSOVA KNIHA VÁLEČNÝCH OMYLŮ1. díl Od dávných dob až po bitvu v Zátoce sviní je vojenská historie poznamenána chybnými rozhodnutími a omyly stejně jako hrdinstvím a slávou. Tyto omyly někdy skončily tragédií, jindy fraškou, někdy i truimfem. Co je příčinou všech těchto chyb?Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá tato zajímavá kniha.Velryba, Praha, 1993186 stran, lamino vazba, vcelký formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 10:56:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Oldřich Svoboda  STRUČNÝ SLOVNÍK VOJENSTVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/oldrich-svoboda-strucny-slovnik-vojenstvi</link>
      <description>Oldřich SvobodaSTRUČNÝ SLOVNÍK VOJENSTVÍNV, Praha, 1984376 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníObsahuje fotografie a technické nákresy.Satv : obálka otřepená, zažloutlá, na přední straně nahoře kousíček chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 30 Dec 2011 12:19:02 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

