<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Antonín Václavík  VÝROČNÍ OBYČEJE A LIDOVÉ UMĚNÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/antonin-vaclavik-vyrocni-obyceje-a-lidove-umeni</link>
      <description>Antonín VáclavíkVÝROČNÍ OBYČEJE A LIDOVÉ UMĚNÍ Autor se zabývá souvislostmi obřadní kultury a lidových výtvarných  projevů, což analyzuje zejména na kraslicové tradici, lidovém pečivu,  obřadních artefaktech v širokém záběru slovanských kultur...Nakladatelství ČSAV, Praha, 1959580 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníObsahuje fotografie a kresby. Bohatě dokumentováno. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 12:00:07 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Eva Medková, Andrea Bohmannová  STAROŽITNÝ NÁBYTEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/eva-medkova-andrea-bohmannova-starozitny-nabytek</link>
      <description>Eva Medková, Andrea Bohmannová  STAROŽITNÝ NÁBYTEKÚdržba a opravy.SNTL, Praha, 1985264 stran, 203 obrázků, původní lamino vazba, střední formát2. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sun, 04 Dec 2011 07:48:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>BAROCKES HALALI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/barockes-halali</link>
      <description>BAROCKES HALALINěmecky.Im Prisma-Verlag, Leipzig, 196810 stran textu, 37 stran černobílých fotografií a popisků, původní vazba, střední formátStav : obálka velmi mírně otřepená, jinak velm dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Thu, 20 Oct 2011 20:49:23 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Petr Wittlich  ČESKÁ SECESE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/petr-wittlich-ceska-secese</link>
      <description>Petr Wittlich ČESKÁ SECESEOdeon, Praha, 1985380 stran, 320 vyobrazení, původní vazba, velký formát2. vydáníStav : obálka na hřbetu a okrajích mírně zašlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 20 Sep 2011 17:42:52 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Petr Tučný  LIDOVÉ SOCHAŘSTVÍ NA VALAŠSKU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/petr-tucny-lidove-socharstvi-na-valassku</link>
      <description>Petr Tučný LIDOVÉ SOCHAŘSTVÍ NA VALAŠSKU  Soukromý tisk, 194110 stran textu, 8 černobílých reprodukcí lidových valašských soch, původní brož, malý formát Stav :uvnitř brož uvolněná, kompletní, dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 26 Aug 2011 17:48:14 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Thon  PORCELÁN</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-thon-porcelan</link>
      <description>Karel Thon PORCELÁNPřehled výroby pro odborné školení zaměstnanců.Práce, Praha, 195180 stran, brožovaná, malý formát1. vydáníStav : brož mírně zašlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 26 Aug 2011 15:43:10 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>ANBAUMÖBEL</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/anbaumobel</link>
      <description>ANBAUMÖBELKritische Betrachtung von architekt Gerhard Hillnhagen.Německy.Henschelverlag, Berlin, 195572 stran, brožovaná, velký formátBohatá fotografická příloha.Stav : přední brož - viz sken, uvnitř velmi dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 24 Aug 2011 12:49:09 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Vydra  NOVÉ POVOLÁNÍ PRŮMYSLOVÉ VÝTVARNICTVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-vydra-nove-povolani-prumyslove-vytvarnictvi</link>
      <description>Josef Vydra  NOVÉ POVOLÁNÍ PRŮMYSLOVÉ VÝTVARNICTVÍOrbis, Praha, 194872 stran textu, 36 stran fotografických příloh, původní vazba, větší formát1. vydáníStav : obálka mírně otřepená, zašlá, uvnitř značeno obyčejnou tužkou, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 24 Aug 2011 12:35:44 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>J. E. Koula  PRŮVODCE PO BYTĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/j.-e.-koula-pruvodce-po-byte</link>
      <description>J. E. Koula  PRŮVODCE PO BYTĚaneb Bytový slovník.  Mikula, Praha, 1947168 stran, původní brož, střední formát1. vydáníStav : uvnitř místy značeno tužkou, brož zašlá, zažloutlá, kousek na hřbetu dole chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 24 Aug 2011 12:20:23 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alena Braunová  KOUZLO KERAMIKY A PORCELÁNU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alena-braunova-kouzlo-keramiky-a-porcelanu</link>
      <description>Alena Braunová  KOUZLO KERAMIKY A PORCELÁNU  Zasvěcený průvodce po dějinách porcelánu a keramiky obsahující cenné informace o tomto  sběratelském  oboru. Práce, Praha, 1985456 stran, 32 černobílých a 32 barevných příloh, původní vazba, střední formát2. vydáníStav : na titulním listu vlastnické razítko, jinak výborný stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 16 Jul 2011 07:13:59 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jitka Staňková, Ludvík Baran  LIDOVÉ UMĚNÍ Z ČECH, MORAVY A SLEZSKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jitka-stankova-ludvik-baran-lidove-umeni-z-cech-moravy-a-slezska</link>
      <description>Jitka Staňková, Ludvík Baran   LIDOVÉ UMĚNÍ Z ČECH, MORAVY A SLEZSKA  Panorama, Praha, 1987 200 stran včetně 280 barevných vyobrazení, původní vazba, velký formát 1. vydání Stav : výborný</description>
      <pubDate>Sun, 05 Jun 2011 14:12:24 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>B. Šetlík  CHEMICKÁ TECHNOLOGIE PRO KNIHAŘE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/b.-setlik-chemicka-technologie-pro-knihare</link>
      <description>B. Šetlík CHEMICKÁ TECHNOLOGIE PRO KNIHAŘE a příbuzná odvětví. Emanuel Stivín, Praha, 1910.52 stran, původní brož, střední formátStav : brož otřepená, kousíčky chybí - viz sken, jinak dobrý stav, přiměřený stáří výtisku. </description>
      <pubDate>Mon, 23 May 2011 11:52:19 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

