<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>1000 HODINEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/1000-hodinek</link>
      <description>1000 HODINEKTechnika, Přesnost, Elegance.Velká obrazová a propagační publikace.Knižní klub, Praha, 2008336 stran, původní lamino vazba, velký formát 1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 10:58:44 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vladimír Vít a kol.  TELEVIZNÍ TECHNIKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vladimir-vit-a-kol.-televizni-technika</link>
      <description>Vladimír Vít a kol. TELEVIZNÍ TECHNIKAPojednání o jednotlivých článcích televizního přenosového řetězce od snímacích a studiových zařízení přes retranslační  zařízení a vysílače až po příjímače, jímž je věnována největší pozornost.SNTL, Praha, 1979928 stran, 1078 obrázků, 5 tabulek, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 10:53:07 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Svatopluk Černoch  STROJNĚ TECHNICKÁ PŘÍRUČKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/svatopluk-cernoch-strojne-technicka-prirucka-j</link>
      <description>Svatopluk Černoch  STROJNĚ TECHNICKÁ PŘÍRUČKAÚstřední jednota dílovedoucích a úředníků kovoprůmyslu, Praha, 1933750 stran, původní vazba, střední formát3. vydáníStav : vazba na zadní hraně hřbetu prasklá, na hranách odřená, na ořízce inkoustová skvrna, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 07:22:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Bohumil Dobrovolný  LISOVÁNÍ KOVŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/bohumil-dobrovolny-lisovani-kovu</link>
      <description>Bohumil Dobrovolný  LISOVÁNÍ KOVŮPřehled o osvědčené i nové lisovací technice.SNTL, Praha, 196092 stran, 99 obrázků, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 07:17:52 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>František Blabolil  ZPRACOVÁNÍ PLATICKÝCH HMOT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/frantisek-blabolil-zpracovani-platickych-hmot</link>
      <description>František Blabolil  ZPRACOVÁNÍ PLATICKÝCH HMOTPřehled zpracování plastických hmot lisováním a pomůcka pro praxi i školení.SNTL, Praha, 196296 stran, 84 obrázků, 1 tabulka, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 07:14:09 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  CHEMIE PRO KAŽDÉHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-chemie-pro-kazdeho</link>
      <description>Kolektiv autorů  CHEMIE PRO KAŽDÉHOParktický receptář.SNTL, Praha, 1969760 stran, 128 obrázků, 45 tabulek, původní lamino vazba, střední formát2. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:26:25 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Dobroslav Němec a kol.  STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE 3</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/dobroslav-nemec-a-kol.-strojirenska-technologie-3</link>
      <description>Dobroslav Němec a kol.STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE 3Strojní obrábění.SNTL, Praha, 1982320 stran, 370 obrázků, 24 tabulek, původní lamino vazba, střední formát2. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:22:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Milan Martinák  KONTROLA A MĚŘENÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/milan-martinak-kontrola-a-mereni</link>
      <description>Milan Martinák KONTROLA A MĚŘENÍpro 3. ročník středních průmyslových škol strojnických.SNTL, Praha, 1989216 stran, 206 obrázků, 7 tabulek, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníStav : vazba nahoře na hřbetu natržena cca 1 cm, vzadu uvnitř uvolněná, drží, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:18:38 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Gustav Hájek  ČERPADLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/gustav-hajek-cerpadla</link>
      <description>Gustav Hájek  ČERPADLAUčební text pro vyšší strojnické školy.SNTL, Praha, 1953220 stran, 202 obrázků, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : na předsádce podpis bývalého majitele, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:14:48 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Viktor Kreibich a kol.  STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE IV</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/viktor-kreibich-a-kol.-strojirenska-technologie-iv</link>
      <description>Viktor Kreibich a kol.  STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE IVUčebnice. Komplexní pohled na technologii slévání, svařování, tváření kovů, zpracování  plastů a povrchové úpravy; ... SNTL, Praha, 1988328 stran, 265 obrázků, 26 tabulek, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 13:31:08 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  STROJNÍ SOUČÁSTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-strojni-soucasti</link>
      <description>Kolektiv autorů  STROJNÍ SOUČÁSTIDíl I. Základní strojní součásti, jejich normy, materiál a způsob konstruování i výpočet (Spojovací součásti, Potrubí, Součásti k přenášení otáčivého pohybu).SNTL, Praha, 1954564 stran, 872 obrázků, 123 tabulek, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : vazba mírně zašlá, na hranách odřená, uvnitř mírně uvolněná, drží, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 13:25:08 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jan Korecký  TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ  ŽELEZNÝCH A NEŽELEZNÝCH KOVŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jan-korecky-tepelne-zpracovani-zeleznych-a-nezeleznych-kovu</link>
      <description>Jan Korecký  TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ  ŽELEZNÝCH A NEŽELEZNÝCH KOVŮ Způsoby tepelného a chemicko-tepelného zpracování oceli, litiny a technicky významných neželezných kovů, povrchového kalení, zařízení pro tepelné zpracování, zkoušení výsledků tepelného zpracování a čištění kovů, ... SNTL, Praha, 1960416 stranm, 278 obrázků, 43 tabulek, původní vazba, střední formát3. vydáníStav : obálka natržená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 13:17:36 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

