<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Jerzy Gizycki  ŠACHY VŠECH DOB A ZEMÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jerzy-gizycki-sachy-vsech-dob-a-zemi</link>
      <description>Jerzy GizyckiŠACHY VŠECH DOB A ZEMÍAutor zamýšlí nad mnohostranným charakterem šachové hry, nad její  podstatou a psychologií. Připomíná slavné šachové automaty minulosti i  moderní počítače, vynikající politiky, vědce a umělce, kteří byli dobrými  šachisty, a na mnoha příkladech ukazuje inspirující úlohu šachů v  nejrůznějších oblastech umění...Práce, Praha, 1975480 stran, 8 stran barevné přílohy, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka otřepená, natržená, zažloutlá, uvnitř dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 14:47:58 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Petrů  DĚJINY ČESKOSLOVENSKÉ KOPANÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-petru-dejiny-ceskoslovenske-kopane</link>
      <description>Karel Petrů  DĚJINY ČESKOSLOVENSKÉ KOPANÉSvazek I.A. Pokorný, Praha, 1946848 stran, 108 vyobrazení, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka poškozená, roztržená, na hřbetu zažloutlá, uvnitř vazba uvolněná od přední i zadní desky, drží, jinak dobrý stav. Knižní blok pěkně zachovaný. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 28 Jan 2012 17:34:51 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Pondělík a kol.  60 LET ČESKOSLOVENSKÉ KOPANÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-pondelik-a-kol.-60-let-ceskoslovenske-kopane</link>
      <description>Josef Pondělík a kol.  60 LET ČESKOSLOVENSKÉ KOPANÉVznik kopané, Počátky kopané v Čechách  a na Slovensku, ..., Výsledková část.Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1961134 stran, 44 příloh, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 28 Jan 2012 11:30:08 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Miloš Fiala, Jan Vrána  SPARTA V AMERICE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/sparta-v</link>
      <description>Miloš Fiala, Jan Vrána SPARTA V AMERICEPropagační publikace.TJ Sparta ČKD, Praha, 196680 stran, bohatá fotografická příloha (= větší polovina knihy), původní vazba, velký formátFotografie : Karel Novák.Stav : obálka potrhaná, polepená, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 09:31:10 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  PARAŠUTISTICKÝ VÝCVIK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-parasutisticky-vycvik</link>
      <description>Kolektiv autorů PARAŠUTISTICKÝ VÝCVIKZ obsahu : Theoretické základy seskoku padákem, Pozemní průprava..., Organizace seskoků..., Letiště, terče a signály, ..., Methodika výcviku, ...NV, Praha, 1956268 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahuje kresby a technické nákresy. Stav : na přední desce skvrna světle hnědá - viz sken, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 14 Dec 2011 13:57:10 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  II. CELOSTÁTNÍ SPARTAKIÁDA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-ii.-celostatni-spartakiada</link>
      <description>Kolektiv autorů II. CELOSTÁTNÍ SPARTAKIÁDAObrazová propagační publikace.Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1961208 stran, 48 stan přílohy, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 30 Nov 2011 10:58:06 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>V. L. Levský  ZÁKLADY KARATE  SEBEOBRANA KARATE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/v.-l.-levsky-zaklady-karate-sebeobrana-karate/detail-229-16353.html</link>
      <description>V. L. Levský  ZÁKLADY KARATE  SEBEOBRANA KARATE 2 svazky. Slovensky. ŠSTV, Bratislava, 1972 220 + 283 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Obsahují fotografie. Stavy : obálky brože poškozeny, ušpiněny, jinak dobré stavy.&nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Tue, 08 Nov 2011 20:07:07 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Václav Frýzek  ZRCADLO HOKEJE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vaclav-fryzek-zrcadlo-hokeje</link>
      <description>Václav Frýzek  ZRCADLO HOKEJENázorná metodika ledního hokeje.Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1961144 stran, původní lamino vazba, velký formát1. vydání Obsahuje mnoho černobílých fotografií.Stav : desky mírně ušpiněnél, uvnitř vlastnické razítko, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Thu, 27 Oct 2011 17:00:49 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>V. Mikolášek  JIU-JITSU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/v.-mikolasek-jiu-jitsu</link>
      <description>V. MikolášekJIU-JITSUKniha pro tys, kdož se chtějí státi nepřemožitelnými.B. Pištělák, Brno, 193550 stran, původní brož, malý formátStav : na titulním listu iniciály BČ ?, na dadníi broži inkoustová skvrna; celkově poněkud horší stav. </description>
      <pubDate>Wed, 26 Oct 2011 18:46:58 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Zdeněk Žurman  DUKLA MEZI MANTINELY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/zdenek-zurman-dukla-mezi-mantinely</link>
      <description>Zdeněk Žurman DUKLA MEZI MANTINELYDukla Jihlava v dobách veliké slávy... NV, Praha, 1981136 stran, původní  vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka poškozená, na přední straně a hřbetu nahoře kousek chybí, na titulní straně věnování bývalému majiteli, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Wed, 26 Oct 2011 13:43:43 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Maršálek  ŠACHOVOU PARTII ROZHODUJÍ KRÁLOVÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-marsalek-sachovou-partii-rozhoduji-kralove</link>
      <description>Josef Maršálek ŠACHOVOU PARTII ROZHODUJÍ KRÁLOVÉMožnost aktivního zapojení krále do plnokrevné spolupráce s ostatními figurami ve střední hře... Olympia, Praha, 1990137 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 25 Oct 2011 19:51:32 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Erich Frischenschlager  SNOWBOARDING ZA 3 DNY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/erich-frischenschlager-snowboarding-za-3-dny</link>
      <description>Erich Frischenschlager  SNOWBOARDING ZA 3 DNYPrůvodce sportem.Kopp, České Budějovice, 2004125 stran, brožovaná, střední formátObsahuje mnoho barevných fotografií a kresby.Stav : dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Tue, 25 Oct 2011 19:32:59 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

