<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Oldřich Hlad, Jaroslav Pavlousek  PŘEHLED ASTRONOMIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/oldrich-hlad-jaroslav-pavlousek-prehled-astronomie-j</link>
      <description>Oldřich Hlad, Jaroslav Pavlousek  PŘEHLED ASTRONOMIEVývoj astronomie,  struktura vesmíru,  sluneční soustava,  Slunce...,   základy astrofyziky,  mezihvězdná látka,  naše Galaxie,  chemické  složení a vývoj hvězd.  SNTL, Praha, 1990432 stran, 67 černobílých a 24 barevných fotografií, 73 schmat, 32 map, 68 tabulek, původní lamino vazba, střední formát 2. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 08:51:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Stanislav Vodinský, Martin Vodinský  RYBY NAŠICH VOD</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stanislav-vodinsky-martin-vodinsky-ryby-nasich-vod</link>
      <description>Stanislav Vodinský, Martin Vodinský  RYBY NAŠICH VODAlbatros, Praha, 1989380 stran, původní lamino vazba, malý formát3. vydáníIlustrace : Květoslav Hísek.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 10 Feb 2012 07:38:28 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>DNY SVĚTOVÉ KYNOLOGIE V ČSSR</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/dny-svetove-kynologie-v-cssr</link>
      <description>DNY SVĚTOVÉ KYNOLOGIE V ČSSRPříloha časopisu PES, PŘÍTEL ČLOVĚKA. Vydavatelství časopisů MNO, Praha, 1965160 stran, brožovaná, střední formátBrožura plná čtení o psech a jejich fotografií.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 09 Feb 2012 15:37:16 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jaromír Tomeček  MARKO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaromir-tomecek-marko</link>
      <description>Jaromír Tomeček  MARKOAlbatros, Praha, 1972107 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníIlustrace : Mirko Hanák.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:22:35 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudolf Janda  PRALES V BESKYDÁCH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudolf-janda-prales-v-beskydach</link>
      <description>Rudolf Janda PRALES V BESKYDÁCHFotografická publikace.Česká grafická Unie, Praha, 1943212 cekistranných fotografií jednobarevných, hlubotisk, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálkal otřepená, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 08:55:02 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jan Hostáň  ŽIVOT BROUČKŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jan-hostan-zivot-broucku</link>
      <description>Jan Hostáň  ŽIVOT BROUČKŮPovídání o broucích pro děti.Státní nakladatelství, Praha, 194640 stran, původní brož, větší formát2. vydáníIlustrace : Božena Vejrychová-Solarová. Stav : brož natržená, mírně zašlá, uvnitř ohmatáno, očteno, vzadu drobné hnědé skvrnky; celkově poněkud horší stav poplatný stáří a užívání výtisku. </description>
      <pubDate>Sat, 28 Jan 2012 17:27:21 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Hieke a kol.  POKOJOVÉ KVĚTINY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-hieke-a-kol.-pokojove-kvetiny</link>
      <description>Karel Hieke a kol.  POKOJOVÉ KVĚTINYozdobné listem * ozdobné květem. 2 svazky.SZN, Praha, 1970357 + 363 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahje mnoho fotografií, bohatě dokumentováno.Stav : obálky otřepené, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 19:08:54 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>RYBAŘENÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rybareni</link>
      <description>RYBAŘENÍVelká obrazová encyklopedie. Ryby, vybavení a techniky sladkovodního a mořského sportovního rybolovu. Cesty, Praha288 stran, původní vazba, velký formát1. vydání Bohatě dokumentováno.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 18:47:18 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Franz Graf Zedtwitz  DIVY MLADÉHO SVĚTA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/franz-graf-zedtwitz-divy-mladeho-sveta</link>
      <description>Franz Graf Zedtwitz  DIVY MLADÉHO SVĚTAMistrný obraz přírody. Orbis, Praha, 1942237 stran, původní vazba, velký formátObsahuje fotografie. Stav : obálka poškozena, natržena, kousky chybí, uvnitř velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:40:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>František Obhlídal  ORNITOLOGICKÁ PŘÍRUČKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/frantisek-obhlidal-ornitologicka-prirucka1</link>
      <description>František Obhlídal  ORNITOLOGICKÁ PŘÍRUČKASZN, Praha, 1977 297 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníObsahuje kresby a fotografie. Stav : dobrý. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 09:02:19 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>K. Hartl  K. Němec  j. Skuhrovský  VÝCVIK PSA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/k.-hartl-k.-nemec-j.-skuhrovsky-vycvik-psa</link>
      <description>K. Hartl K. Němec  j. Skuhrovský  VÝCVIK PSANV, Praha, 1972229 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníObsahuje fotografie a nákresy. Stav : obálka otřepena, mírně ušpiněna,  uvnitř, čisté, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 08:58:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Najman Novotný  ATLAS PLEMEN PSŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/najman-novotny-atlas-plemen-psu</link>
      <description>Najman Novotný ATLAS PLEMEN PSŮSZN, Praha, 1968161 starn, původní vazba, velký formát1. vydáníObsahuje obrazovou přílohu. Stav : obálka poškozena, otřepena, natržena, kousek chybí, uvnitř čistá, zachovalá, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 07:57:07 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

