<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Francois Villon  BÁSNĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/francois-villon-basne-jk</link>
      <description>Francois Villon  BÁSNĚSNKL, Praha, 1958100 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Jan Bauch.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 11:07:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Andrej Sládkovič  DETVAN</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/andrej-sladkovic-detvan</link>
      <description>Andrej Sládkovič DETVANBáseň.Matica Slovenská, Turčianský Sv. Martin, 1928120 stran, původní brož, střední formátStav : brož na hřbetu dole natržená, jinak dobrý stav, velmi pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 13:56:04 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vítězslav Nezval  HISTORICKÝ OBRAZ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vitezslav-nezval-historicky-obraz</link>
      <description>Vítězslav Nezval HISTORICKÝ OBRAZČást I - III. Básně z let 1939 - 1945.Melantrich, Praha, 194584 stran, původní brož, velký formátStav: brož mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav, velmi pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 13:23:48 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jaroslav Seifert  ZHASNĚTE SVĚTLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaroslav-seifert-zhasnete-svetla</link>
      <description>Jaroslav Seifert  ZHASNĚTE SVĚTLALyrické glosy. Fr. Borový, Praha, 1940 70 stran, původní vazba, střední formát9. vydáníStav : výborný. </description>
      <pubDate>Tue, 24 Jan 2012 11:25:44 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Olga Scheinpflugová  STESK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/olga-scheinpflugova-stesk</link>
      <description>Olga Scheinpflugová  STESKPoezie. FR. Borový, Praha, 194640 stran, brožovaná, volné listy vloženy do obálky, střední formát4. vydáníObálka : Ed. Miléna. Stav : velmi dobrý. </description>
      <pubDate>Tue, 24 Jan 2012 11:19:03 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>SLEZSKÉ PÍSNĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/slezske-pisne</link>
      <description>SLEZSKÉ PÍSNĚPoezie. Nový lid, Brno, 1920140 stran, původní vazba, malý formátStav : obálka chybí, desky mírně vybledlé, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 20:25:38 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>ZPĚVY OD ŽLUTÉ ŘEKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/zpevy-od-zlute-reky</link>
      <description>ZPĚVY OD ŽLUTÉ ŘEKYVýbor ze staré čínské poezie. Klín, Praha, 1986881 stran, brožovaná, střední fromát1. vydáníStav :  velmi dobrý.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 10:52:33 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Fr. Lad. Čelakovský  OHLASY.</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/fr.-lad.-celakovsky-ohlasy.</link>
      <description>Fr. Lad. Čelakovský  OHLASY.Ohlas písní ruských, Ohlas písní českých.J. Otto, Praha, rok vydání není uvedený.154 stran, dobově svázáno, malý formátStav : desky a titulní list - viz sken, jinak dobrý stav</description>
      <pubDate>Wed, 18 Jan 2012 08:58:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jaroslav Seifert  BÝTI BÁSNÍKEM</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaroslav-seifert-byti-basnikem</link>
      <description>Jaroslav Seifert BÝTI BÁSNÍKEMBásně.ČS, Praha, 1984112 stran, původní vazba, větší formát2. vydáníIlustrace : Jiří John.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 13:48:29 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Viktor Dyk  MILÁ SEDMI LOUPEŽNÍKŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/viktor-dyk-mila-sedmi-loupezniku</link>
      <description>Viktor Dyk  MILÁ SEDMI LOUPEŽNÍKŮ Baladicky laděný básnický cyklus o lásce a zradě.MF, Praha, 1959126 stran, původní vazba, malý formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 12:06:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>VÝBOR Z OHLASŮ PÍSNÍ RUSKÝCH A ČESKÝCH FR. LAD. ČELAKOVSKÉHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vybor-z-ohlasu-pisni-ruskych-a-ceskych-fr.-lad.-celakovskeho</link>
      <description>VÝBOR Z OHLASŮ PÍSNÍ RUSKÝCH A ČESKÝCH FR. LAD. ČELAKOVSKÉHOs předmluvou Arne Nováka.F. Topič, Praha, rok vydání není uvedený.60 stran, původní brož, menší formát Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 12:02:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Adolf Heyduk  KAM PÍSEŇ ZALETÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/adolf-heyduk-kam-pisen-zaleti</link>
      <description>Adolf Heyduk KAM PÍSEŇ ZALETÍVýbor z díla.Nakladatelství ELK, Praha, 1947200 stran, původní vazba, střední formátStav : obálka otřepená, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 14 Jan 2012 11:34:47 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

