<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  SLOVNÍK LATINSKO ČESKÝ A ČESKO LATINSKÝ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-slovnik-latinsko-cesky-a-cesko-latinsky</link>
      <description>Kolektiv autorů SLOVNÍK LATINSKO ČESKÝ A ČESKO LATINSKÝku potřebě školské.I. L. Kober, Praha, 1906388 a 339 stran, dobově svázáno, větší formát Stav : vazba na hranách hřbetu natržená, desky na hranách a růžcích odřené, jiank dobrý stav, pěkně zachováno.</description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:17:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavel Váša, František Trávníček  SLOVNÍK JAZYKA ČESKÉHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavel-vasa-frantisek-travnicek-slovnik-jazyka-ceskeho</link>
      <description>Pavel Váša, František Trávníček SLOVNÍK JAZYKA ČESKÉHO2 svazky.Fr. Borový, Praha, 19371748 stran, původní plátěná vazba, střední formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 17:13:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Václav Lacina  ČTENÍ O PSANÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vaclav-lacina-cteni-o-psani1</link>
      <description>Václav Lacina  ČTENÍ O PSANÍAneb spisovatelem snadno a rychle pro potřebu kandidátu nesmrtelnosti. ČS, Praha, 1981182 stran, původní vazba, menší formát7. vydáníIlustrováno.Stav : obálka natržena, odřena, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:49:29 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Václav Lacina  ČTENÍ O PSANÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vaclav-lacina-cteni-o-psani</link>
      <description>Václav Lacina  ČTENÍ O PSANÍAneb spisovatelem snadno a rychle pro potřebu kandidátů nesmrtelnosti podle vynikajících i jiných českých spisovatelů. Odeon, Praha, 1970130 stran, původní vazba, střední formát6. vydáníStav : obálka nahoře natržena, mírně ušpiněna, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 09:17:22 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jan Herben  KAREL HAVLÍČEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jan-herben-karel-havlicek</link>
      <description>Jan Herben  KAREL HAVLÍČEKŽivot a dílo.Státní nakladatelství, Praha, 192164 stran, původní brož, menší formátStav : dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 13:53:54 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>A. E. Hotchner  PAPÁ HEMINGWAY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/a.-e.-hotchner-papa-hemingway</link>
      <description>A. E. Hotchner  PAPÁ HEMINGWAYOsobní vzpomínky. Odeon, Praha, 1978322 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka otřepená, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 09:44:50 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ivo Pelant  LÁSKY JANA NERUDY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ivo-pelant-lasky-jana-nerudy</link>
      <description>Ivo Pelant  LÁSKY JANA NERUDYaneb Laskavý čtenář promine.Kniha dává nahlédnout do umělcova soukromí, do jeho komplikovaných citů k ženám.Na pozadí těchto vztahů autor představuje Jana Nerudu také jako jednu z nejvýznamnějších osobností českého národního života druhé poloviny devatenáctého století.Ottovo nakl., Praha, 2006223 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 11:29:12 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jurij Paporov  HEMINGWAY NA KUBĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jurij-paporov-hemingway-na-kube</link>
      <description>Jurij Paporov  HEMINGWAY NA KUBĚBarvitě sepsané vzpomínky na jednoho z nejproslulejších spisovatelů našeho století,nás zavedou do zákusisí umělcova života stráveného především na Kubě. LN, Praha, 1984345 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahuje fotografie.Stav : velmi dobrý. </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 07:56:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Joža Vochala  MÍSTECKÝ POBYT VLADIMÍRA VAŠKA 1891 - 1893</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/joza-vochala-mistecky-pobyt-vladimira-vaska-1891-1893</link>
      <description>Joža Vochala MÍSTECKÝ POBYT VLADIMÍRA VAŠKA 1891 - 1893a jeho přerod v Petra Bezruče.Památník Petra Bezruče, Opava, 1963209 stran, brožovaná, střední formátStav : na hřbetu nahoře chybí kousek brože, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 14:58:28 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  KARTINNYJ SLOVAR RUSSKOGO JAZYKA 2</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-kartinnyj-slovar-russkogo-jazyka-21</link>
      <description>Kolektiv autorů KARTINNYJ SLOVAR RUSSKOGO JAZYKA 2Obrázkový slovník ruského jazyka. Učebnice pro žáky neruských základních škol.  Druhá část.Moskva, 195665 stran, původní vazba, velký formát6. vydáníBohatě ilustrováno, Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 08 Nov 2011 07:16:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  KARTINNYJ SLOVAR RUSSKOGO JAZYKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-kartinnyj-slovar-russkogo-jazyka1</link>
      <description>Kolektiv autorů  KARTINNYJ SLOVAR RUSSKOGO JAZYKAObrázkový slovník ruského jazyka. Učebnice pro žáky neruských základních škol. První část. Moskva, 195664 stran, původní pevná vazba, velký formát7. vydáníBohatě ilustrováno.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 08 Nov 2011 07:10:36 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Marie Sochrová  ČESKÝ JAZYK V KOSTCE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/marie-sochrova-cesky-jazyk-v-kostce</link>
      <description>Marie Sochrová ČESKÝ JAZYK V KOSTCEpro střední školy.Fragment, Havlíčkův Brod, 2005104 stran, brožovaná, velký formát3. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 02 Nov 2011 17:16:12 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

