<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>KOCHBUCH DER PRAGER DEUTSCHEN KOCHSCHULE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kochbuch-der-prager-deutschen-kochschule</link>
      <description>KOCHBUCH DER PRAGER DEUTSCHEN KOCHSCHULESammlung erprobter Speisevorschriften. Německy. Psáno švabachem.Andréschen Buchhandlung, Praha, 1939452 stran, původní vazba, střední formátStav : obálka otřepená, natržená, kousíčky chybí, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 03 Feb 2012 15:35:12 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Bayerová a kolektiv  ZUŽITKOVÁNÍ MEDU V DOMÁCNOSTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/bayerova-a-kolektiv-zuzitkovani-medu-v-domacnosti</link>
      <description>Bayerová a kolektiv ZUŽITKOVÁNÍ MEDU V DOMÁCNOSTISZN, Praha, 1968170 stran, původní vazba, střední formátObsahuje kresby.  Stav : obálka po okraji otřepena, natržena, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 13:11:04 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vlasta Bayerová a kol.  ZUŽITKOVÁNÍ MEDU V DOMÁCNOSTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vlasta-bayerova-a-kol.-zuzitkovani-medu-v-domacnosti</link>
      <description>Vlasta Bayerová a kol.  ZUŽITKOVÁNÍ MEDU V DOMÁCNOSTIPříručka o používání medu v domácnosti. (např. : Z historie pernikářství, Med jako potravina, Druhy medu, ..., Recepty...) SZN, Praha, 1972221 stran, brožovaná, střední formát2. vydáníIlustrováno. Stav : dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 20 Jan 2012 15:37:16 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Vnouček, Jiří Stropnický  TECHNOLOGIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-vnoucek-jiri-stropnicky-technologie</link>
      <description>Josef Vnouček, Jiří Stropnický TECHNOLOGIETři svazky : pro I., II. a III. ročník odborných učilišť a učňovských škol, učební obor Kuchař, Kuchařka.SPN, Praha, 1960, 1960 a 1959182 + 200 + 276 stran, původní vazba, střední formát7. vydáníStav : desky na hranách mírně odřené, ohmatané, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 16:42:47 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Bohumil Nezmeškal a kol.  STOLNIČENÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/bohumil-nezmeskal-a-kol.-stolniceni</link>
      <description>Bohumil Nezmeškal a kol. STOLNIČENÍTři svazky pro I., II. a III. ročník odborných učilišť a učňovských škol - učební obor 1552 - číšník a servírka.  SPN, Praha, 1970132 + 96 + 144 stran, původní lamino vazba, střední formát6., 5. a 5. vydáníObsahuje černobílé fotografie.Stav : u druhého svazku &quot;naražená&quot; vazba - viz sken, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 11:27:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Šroubek  JAK SE VAŘÍ U ŠROUBKA ?</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-sroubek-jak-se-vari-u-sroubka</link>
      <description>Karel Šroubek JAK SE VAŘÍ U ŠROUBKA ?Sbírka kuchařských receptů jídel, v restaurantu Šroubek denně střídavě upravovaných. Hotel, Restaurace, Kavárna; Moderní komfort, Česká a farancouzská kuchyně, Středisko inteligence.Karel Šroubek, Praha, 1935 - 1936240 stran + dodatky, původní brož, velký formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 14 Dec 2011 13:06:23 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Gisela Krahlová  KUCHAŘKA PRO POŽITKÁŘKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/gisela-krahlova-kucharka-pro-pozitkarky/detail-179-10462.html</link>
      <description>Gisela Krahlová  KUCHAŘKA PRO POŽITKÁŘKY Kuchařka pro hravé ženy i muže, kteří rádi slaví a přitom se nechtějí zatěžovat přípravami víc, než je nezbytně nutné, ... Albatros, Praha, 2004 192 stran, brožovaná, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý</description>
      <pubDate>Sun, 04 Dec 2011 11:54:52 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Lubuše Vlachová  ZAVAŘUJEME OVOCE, ZELENINU A HOUBY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/lubuse-vlachova-zavarujeme-ovoce-zeleninu-a-houby</link>
      <description>Lubuše Vlachová ZAVAŘUJEME OVOCE, ZELENINU A HOUBYDomácí zavařování. Jak postupovat, aby veškerá úroda byla zužitkována beze ztrát. Merkur, Praha, 1986282 stran, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Daniela Volfová-André.Obsahuje fotografie. Stav : uvnitř vlastnické razítko, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 29 Nov 2011 08:26:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Miroslav Uher, Josefa Withausová  KUCHAŘSKÉ SUROVINY I. + II.</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/miroslav-uher-josefa-withausova-kucharske-suroviny-i.-ii.</link>
      <description>Miroslav Uher, Josefa Withausová  KUCHAŘSKÉ SUROVINY I. + II.2 svazky. pro I. ročník odborných učilišť a učňovských škol, učební obor 63-71-2 - Kuchař, kuchařka.SPN, Praha, 1973, 1972128 +  116 stran, původní lamino vazba, střední formát6. a 5. vydáníStav :  u obou svazků, resp. knižních bloků na dolním okraji světle hnědá map, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 26 Nov 2011 16:42:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Vnouček, Jiří Stropnický  TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY POKRMŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-vnoucek-jiri-stropnicky-technologie-pripravy-pokrmu</link>
      <description>Josef Vnouček, Jiří Stropnický TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY POKRMŮpro III. ročník odborných učilišť a učňovských škol, učební obor 1552, číšník - servírka.SPN, Praha, 1971176 stran, 12 obrázků, původní lamino vazba, střední formát3. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 26 Nov 2011 16:34:49 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>RECEPTURY TEPLÝCH A MÍŠENÝCH NÁPOJŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/receptury-teplych-a-misenych-napoju</link>
      <description>RECEPTURY TEPLÝCH A MÍŠENÝCH NÁPOJŮMerkur, Praha, 1974208 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : přední brož dole natržená cca 5 cm, ohmataná, na hřbetu papírový štítek- viz sken, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 25 Nov 2011 15:36:56 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  RECEPTURY STUDENÝCH POKRMŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-receptury-studenych-pokrmu</link>
      <description>Kolektiv autorů  RECEPTURY STUDENÝCH POKRMŮKaždá receptura je doplněná o výrobní postup. Merkur, Praha, 1976562 stran, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníStav : vazba na hranách hřbetu natržená a podřená, na titulní straně vlastnické razítko, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 24 Nov 2011 15:28:44 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

