<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Marie Valtrová, Ota Ornest  HRAJE VÁŠ TATÍNEK JEŠTĚ NA HOUSLE ?</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/marie-valtrova-ota-ornest-hraje-vas-tatinek-jeste-na-housle</link>
      <description>Marie Valtrová, Ota Ornest  HRAJE VÁŠ TATÍNEK JEŠTĚ NA HOUSLE ? Rozhovor s Otou Ornestem. Primus, Praha, 1993 388 stran, původní lamino vazba, střední formátObsahuje fotografie. Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 13:35:16 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Antonín Matzner  BEATLES</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/antonin-matzner-beatles</link>
      <description>Antonín Matzner BEATLESVýpověď o jedné generaci.MF, Praha, 1987288 stran, 16 stran přílohy, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 10:46:11 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vítězslav Nezval  MANON LESCAUT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vitezslav-nezval-manon-lescaut</link>
      <description>Vítězslav Nezval  MANON LESCAUTHra o sedmi obrazech podle románu Abbé Prévosta.Melantrich, Praha, 1948240 stran, původní vazba, střední formát16. vydáníStav : obálka otřepená, na zadní straně na několika místech natržená, uvnitř velmi  dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 14 Jan 2012 10:46:09 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ljubomír Oliva  REŽISÉŘI (ITÁLIE)</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ljubomir-oliva-reziseri-italie</link>
      <description>Ljubomír Oliva REŽISÉŘI (ITÁLIE)Medailóny, Filmografie, Bibliografie.Československý filmový ústav, Praha, 1984344 stran, původní vazba, velký formátObsahuje černobílé fotografie.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 09 Jan 2012 08:39:12 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jitka Asterová  SEXY ŽIVOT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jitka-asterova-sexy-zivot</link>
      <description>Jitka Asterová  SEXY ŽIVOTVýběr nejlepších Sexy životů vysílných na Frekvenci 1 za poslední tři roky. Ikar, Praha, 2005208 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 11:14:07 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>NOVÉ ČESKÉ DIVADLO  1918 - 1927 * 1928 - 1932</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/nove-ceske-divadlo-1918-1927-1928-1932</link>
      <description>NOVÉ ČESKÉ DIVADLO  1918 - 1927 * 1928 - 1932Sborník Dramatického svazu. 2 svazky.Aventinum, Praha, 1927, 1929 150 a 125 + 138 a 138 stran, polokožená vazba, velký formát Obsahuje mnoho kreseb a fotografií. Stav : velmi dobrý, výborně zachováno. </description>
      <pubDate>Thu, 15 Dec 2011 20:11:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>MAGAZÍN KINA 1979</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/magazin-kina-1979</link>
      <description>MAGAZÍN KINA 1979Panorama, Praha, 1979256 stran, brožovaná, větší formát Obsahuje mnoho černobílých fotografií. Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 14 Dec 2011 14:13:13 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>NÁROD SOBĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/narod-sobe-j</link>
      <description>NÁROD SOBĚBásnický a výtvarný průvodce po stopách základních kamenů Národního divadla, vydaný k stému výročí položení základních kamenů Národního divadla.Národní divadlo, Praha, 196862 stran, brožovaná, velký formátUvnitř podpisy herců.Stav : obálka brože velmi mírně odřená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 30 Nov 2011 10:45:13 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>NÁROD SOBĚ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/narod-sobe</link>
      <description>NÁROD SOBĚNárodní divadlo a jeho umělecké poklady. Melantrich, Praha, 1940170 stran, původní vazba, velký formát2. vydání Obsahuje mnoho reprodukcí uměleckých děl. Stav :  obálka mírně otřepena, ušpiněna, jinak výborný stav, uvnitř čisté.</description>
      <pubDate>Wed, 30 Nov 2011 10:37:53 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>FR. Ad. Šubert  NÁRODNÍ DIVADLO V PRAZE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/fr.-ad.-subert-narodni-divadlo-v-praze</link>
      <description>FR. Ad. Šubert NÁRODNÍ DIVADLO V PRAZEDějiny jeho i stavba dokončená. J. Otto, Praha, 1881371 stran + soubor poznámek a dodatků,  plátěná zdobená vazba, velký formát ( 29x37 cm)Bohatě ilustrováno.Stav : vazba na hranách a rozích odřena, mírně sražené růžky, na zadní straně ušpiněna, uvnitř věnování bývalému majiteli, na druhém listu schází dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, pěkně zachováno. &nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 28 Nov 2011 15:58:58 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Dénes Holló, Miklós Kun, István Vásárhelyi  PŘÍRUČKA FILMAŘE-AMATÉRA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/denes-hollo-miklos-kun-istvan-vasarhelyi-prirucka-filmare-amatera-j</link>
      <description>Dénes Holló, Miklós Kun, István Vásárhelyi  PŘÍRUČKA FILMAŘE-AMATÉRAPřehledné informace o technice amatérské filmové tvorby. Vše, co je třeba vědět o amatérském filmu... SNTL, Praha, 1982500 stran, 404 obrázků, 48 tabulek, původní vazba, střední formát1. vydáníBohatě dokumentováno.Stav : obálka vzadu natržená, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 28 Nov 2011 06:45:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA 3</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/hry-osvobozeneho-divadla-3</link>
      <description>HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA 3Vest Pocket Revue, Ostrov Dynamit, Robin Zbojník, Svět za mřížemi, Pěst na oko.ČS, Praha, 1959584 stran, původní lamino vazba, střední formát2. vydáníStav : na prvních 52 stran v rohu dole světle hnědá mapa, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 26 Nov 2011 16:50:24 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

