<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Reinhold Messner  VYZNÁNÍ DOBRODRUHA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/reinhold-messner-vyznani-dobrodruha</link>
      <description> Reinhold Messner VYZNÁNÍ DOBRODRUHATato kniha popisuje 12 vybraných výstupů a výprav.  Trango, Vsetín, 1995208 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 12:36:13 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vilém Heckel  HORY A LIDÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vilem-heckel-hory-a-lide</link>
      <description>Vilém Heckel HORY A LIDÉFotografická publikace. Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1967189 stran, 152 fotografií, původní vazba, velký formát2. vydáníStav : obálka otřepená, zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 10:43:01 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Miroslav Novotný  Jan Štursa  SEVERNÍ MANÁSULU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/miroslav-novotny-jan-stursa-severni-manasulu</link>
      <description>Miroslav Novotný  Jan Štursa SEVERNÍ MANÁSULU Prvovýstup Krkonošské expediice. Olympia, Praha, 1986168 stran, brožovaná, střední formátObsahuje fotografie. Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 14:52:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Reinhold Messner  EVEREST</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/reinhold-messner-everest</link>
      <description>Reinhold Messner  EVERESTVýprava po nejzazší mez. MF, Praha, 1984166 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObsahuje fotografie.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 14:47:56 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Maurice Herzog  VELKÉ HIMALAJSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/maurice-herzog-velke-himalajske-dobrodruzstvi</link>
      <description>Maurice Herzog  VELKÉ HIMALAJSKÉ DOBRODRUŽSTVÍPanorama, Praha, 1988288 stran textu + 64 stran barev. a černob. příloh, poůvodní vazba, velký formát1. vydáníStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 12:18:16 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vladimír Sadílek  ZE SVĚTA NAŠICH HOR</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vladimir-sadilek-ze-sveta-nasich-hor</link>
      <description>Vladimír Sadílek ZE SVĚTA NAŠICH HORKniha o letní kráse horské přírody. Černobílá obrazová publikace. Vladimír Žikeš, Praha, 1948Nestránkováno, původní vazba, velký formátStav : desky zašlé, po okraji mírně zažloutlé, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 23 Aug 2011 09:53:02 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Leoš Horka  NANDÁ DÉVÍ 1978 - 1981</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/leos-horka-nanda-devi-1978-1981</link>
      <description>Leoš Horka   NANDÁ DÉVÍ 1978 - 1981 Profil, Ostrava, 1989 174 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Sun, 01 May 2011 20:55:00 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ivan Dieška, Václav Širl  HOROLEZECTVÍ Z BLÍZKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ivan-dieska-vaclav-sirl-horolezectvi-z-blizka</link>
      <description>Ivan Dieška, Václav Širl   HOROLEZECTVÍ Z BLÍZKA Olympia, Praha, 1989 444 starn, lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Sun, 01 May 2011 20:54:33 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Rataj  Z KILIMANDŽÁRA NA SAHARU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-rataj-z-kilimandzara-na-saharu</link>
      <description>Karel Rataj  Z KILIMANDŽÁRA NA SAHARU ÚRD, Praha, 1986 210 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Sun, 01 May 2011 20:54:03 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jurij Rost  EVEREST 82</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jurij-rost-everest-82</link>
      <description>Jurij Rost  EVEREST 82 Výstup sovětských horolezců na nejvyšší horu světa. Olympia, Praha, 1985 143 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Obsahuje fotografie. Stav : dobrý</description>
      <pubDate>Sun, 01 May 2011 20:53:12 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Vilém Heckel  NAŠE HORY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vilem-heckel-nase-hory</link>
      <description>Vilém Heckel  NAŠE HORYObrazová publikace. Orbis, Praha, 195628 stran textu, 282 stran fotografické přílohy, původní vazba, velký formát (25 x 34,5 cm)1. vydáníStav : obálka otřepená, jinak výborný stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sun, 01 May 2011 20:52:59 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

