<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Jozef Dik  OHNIVÝ POTOK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jozef-dik-ohnivy-potok</link>
      <description>Jozef Dik OHNIVÝ POTOKSlovensky.Smena, Bratislava, 1952144 stran, původní vazba, střední formátIlustrace : V. Konovalovová.Stav : vazba na hranách odřená, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 14 Jan 2012 10:38:40 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jan Rohel  VÍTKOVICE, ODBORY, STOLETÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jan-rohel-vitkovice-odbory-stoleti</link>
      <description>Jan RohelVÍTKOVICE, ODBORY, STOLETÍVyprávění pamětníků, průkopníků ROH z Vítkovických železáren Klementa Gottvalda. PV ROH, vedení podniku VŽKG, redakce podnikových novin &quot;Jiskra&quot;, Ostrava, 1970?223 stran, brožovaná, velký formátIlustrace : Milan Zezula.Stav : obálka brože na zadní straně natržena, jinak velmi dobrý  stav.</description>
      <pubDate>Tue, 03 Jan 2012 12:14:30 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>TAVIČI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/tavici</link>
      <description>TAVIČIOrig. grafika.Vítkovice, 1976Rozměr grafiky : 20,5 x 27 cm; rozměr strany dvoulistu : 25,5 x 33 cm.Dvoulist vložený do větší složky.Stav : složka mírně ušpiněná, na zadní straně natržená cca 0,5 cm, vlastní grafika je ve velmi dobrým stavu.</description>
      <pubDate>Wed, 14 Dec 2011 15:51:30 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  VÍTKOVICE INDUSTRIA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-vitkovice-industria</link>
      <description>Kolektiv autorů  VÍTKOVICE INDUSTRIAVítkovice * Vysoké pece 1836 - 2007. Propagační obrazová publikace.EN FACE, Ostrava, 2007120 stran, původní pevná vazba, větší formátStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 14 Dec 2011 12:48:50 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>OSTRAVSKO - KARVINSKÉ DOLY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ostravsko-karvinske-doly</link>
      <description>OSTRAVSKO - KARVINSKÉ DOLYVydáno u příležitosti 700 let města Ostravy. Propagační obrazová publikace.Svoboda, Praha, 1966160 stran, původní vazba, velký formátStav : zadní deska, hřbet a knižní blok mírně zvlněný vlivem vlhkosti. Proto poněkud horší stav.</description>
      <pubDate>Thu, 08 Dec 2011 14:33:01 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Stano  OSTRAVSKÉ POVÍDKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-stano-ostravske-povidky</link>
      <description>Jiří Stano OSTRAVSKÉ POVÍDKYPohled na ostravské poměry...ČS, Praha, 1981272 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníIlustrace : Josef Paukert.Stav : obálka na hřbetu zažloutlá, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Thu, 01 Dec 2011 09:42:17 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>I. CELOSTÁTNÍ MANIFESTAČNÍ SJEZD JEDNOTY ČSL. SOUKROMÝCH ÚŘEDNÍKŮ, DÍLOVEDOUCÍCH, ZŘÍZENCŮ A SVAZU BÁŇSKÝCH A HUTNÍCH ÚŘEDNÍKŮ POD PROTEKTORÁTEM MĚSTSKÉ RADY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/i.-celostatni-manifestacni-sjezd-jednoty-csl.-soukromych-uredniku-dilovedoucich-zrizencu-a-svazu-banskych-a-hutnich-uredniku-pod-protektoratem-mestske-rady</link>
      <description>I. CELOSTÁTNÍ MANIFESTAČNÍ SJEZD JEDNOTY ČSL. SOUKROMÝCH ÚŘEDNÍKŮ, DÍLOVEDOUCÍCH, ZŘÍZENCŮ A SVAZU BÁŇSKÝCH A HUTNÍCH ÚŘEDNÍKŮ POD PROTEKTORÁTEM MĚSTSKÉ RADY konaný v Moravské Ostravě 3. - 6. července 1937.Nákladem vlastním, Mor. Ostrava, 193794 stran, původní brož, velký formátObsahuje fotografie, kresby, a mj. dobové reklamy. Podrobný obsah - viz sken.Stav : brož na hřbetu natržená, ohmataná, ušpiněná, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 30 Nov 2011 17:15:03 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>MAGAZÍN POVILÓN OSTRAVY´69</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/magazin-povilon-ostravy-69</link>
      <description>MAGAZÍN POVILÓN OSTRAVY´69Katalog výstavy Ostrava 1969 : Všude dobře (Magazín), Výstavní abeceda (Vše o výstavě O ´69), Procházky s Venuší (Malý průvodce Ostravou).Výstavnictví, Ostrava, 1969176 stran, brožovaná, střední formátDo magazínu přispěli : viz sken.Obsahuje fotografie a dobové reklalmy.Stav : brož na hranách natržená, uvnitř uvolněná, drží, poslední list natržený,  uvnitř dobrý stav.</description>
      <pubDate>Fri, 25 Nov 2011 19:36:56 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Zdeněk Vilém Krulikovský  ČESKO LAŠSKÝ SLOVNÍK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/zdenek-vilem-krulikovsky-cesko-lassky-slovnik</link>
      <description>Zdeněk Vilém Krulikovský  ČESKO LAŠSKÝ SLOVNÍKOd A /abo/ po Ž /žulty/.Nestránkováno, menší formátStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 02 Nov 2011 08:12:01 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>ROČENKA OBČANSKÉ ZÁLOŽNY V MOR. OSTRAVĚ * 1934</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rocenka-obcanske-zalozny-v-mor.-ostrave-1934</link>
      <description>ROČENKA OBČANSKÉ ZÁLOŽNY V MOR. OSTRAVĚ * 1934Záloženská ročenka na rok 1934.Obsahuje stránkový kalendář na rok 1934, kalendář na r. 1935, zdobené listy &quot;Poznámky&quot;, povídky, články (např. O právu k věcem, Z práva rodinného, ...). Svaz záložen, Praha56 stran, původní brož, větší formátStav : brož na hřbetu natržená, mírně ušpiněná, uvnitř dobrý stav, velmi pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Wed, 26 Oct 2011 14:05:41 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>STANOVY PENSIJNÍHO ÚSTAVU I. ÚŘEDNÍKŮ VÍTKOVICKÉHO HORNÍHO A HUTNÍHO TĚŽÍŘSTVA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stanovy-pensijniho-ustavu-i.-uredniku-vitkovickeho-horniho-a-hutniho-tezirstva/detail-216-16030.html</link>
      <description>STANOVY PENSIJNÍHO ÚSTAVU I. ÚŘEDNÍKŮ VÍTKOVICKÉHO HORNÍHO A HUTNÍHO TĚŽÍŘSTVA Platné od 1. ledna 1929 Z obsahu : ...Výměra dávek ústavu; ...zákupy a přestupy;...zabezpečení čák; Správa pensijního ústavu; ... Pensijní ústavI. úředníku Vítkovického horního a hutního těžířstva, M. Ostrava-Vítkovice 76 stran (+ I. dodatek ke stanovám - volně přiložený dvoulist), původní brož, střední formát Stav : výborný</description>
      <pubDate>Wed, 12 Oct 2011 17:53:29 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>H. F. Bulman, R. A. S. Redmayne  COLLIERY WORKING AND MANAGEMENT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/h.-f.-bulman-r.-a.-s.-redmayne-colliery-working-and-management</link>
      <description>H. F. Bulman, R. A. S. Redmayne  COLLIERY WORKING AND MANAGEMENTAnglicky.Crosby Lockwood and Son, London, 1925394 + 24 stran, původní vazba, velký formátObsahuje fotografie, kresby, technické nákresy a tabulky.Stav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 12 Oct 2011 17:52:10 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

