<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Mika Waltari  EGYPŤAN SINUHET</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/mika-waltari-egyptan-sinuhet</link>
      <description>Mika Waltari  EGYPŤAN SINUHETRozsáhlý historický epos; patnáct knih ze života lékaře Sinuheta.Vyšehrad, Praha, 1985665 stran, původní vazba, střední formát5. vydání Stav : velmi dobrý &nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 19:36:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Henryk Sienkiewicz  SELIM MIRZA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/henryk-sienkiewicz-selim-mirza</link>
      <description>Henryk Sienkiewicz  SELIM MIRZAHistorický román. J. Otty, Praha, 1901100 stran, převazba, malý formátStav : dobrý. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 20:15:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Margaret Mitchell  JIH PROTI SEVERU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/margaret-mitchell-jih-proti-severu2</link>
      <description>Margaret Mitchell  JIH PROTI SEVERUDva díly ve 2 svazcích.  V bouři, Po bouři. Václav Petr, Praha, 1940596 + 612 stran, původní vazba, větší formát18. vydání Stav : obálky chybí, na předsádce poznámka a vlastnické razítko, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 13:26:42 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alois Jirásek  STARÉ POVĚSTI ČESKÉ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alois-jirasek-stare-povesti-ceske</link>
      <description>Alois Jirásek STARÉ POVĚSTI ČESKÉŠkolní vydání.Jos. R. Vilímek, Praha, rok vydání není uvedený.292 stran, dobově svázáno, větší formát3. vydáníStav : vazba na hranách mírně odřená, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 10:15:22 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Henryk Sienkiewicz  QUO VADIS ...</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/henryk-sienkiewicz-quo-vadis-...</link>
      <description>Henryk Sienkiewicz QUO VADIS ...Román z časů Neronových.Jos. R. Vilímek, Praha,  rok vydání není uvedený.378 stran, dobově svázáno, velký formát3. vydáníIlustrováno. Stav : vazba na hranách odřená, jinak dobrý stav, pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 10:04:51 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rose Tremainová  HUDBA A TICHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rose-tremainova-hudba-a-ticho</link>
      <description>Rose Tremainová  HUDBA A TICHOHistorický román z prostředí dvora dánského krále Kristiána IV.MF, Praha, 2002384 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 09:32:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Laura Joh Rowlandová  BUNDORI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/laura-joh-rowlandova-bundori</link>
      <description>Laura Joh Rowlandová  BUNDORIStatečný samuraj pátrá po několikanásobném vrahovi. Historický román konkurující slavným detektivním příběhům soudce Ti.Metafora, Praha, 2002395 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 13:57:04 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Nikos Kazantzakis  POSLEDNÍ POKUŠENÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/nikos-kazantzakis-posledni-pokuseni</link>
      <description>Nikos Kazantzakis  POSLEDNÍ POKUŠENÍKazantzakisův pohled na život Ježíše. Odeon, Praha, 1987452 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 13:51:48 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alena Ježková  55 ČESKÝCH LEGEND</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alena-jezkova-55-ceskych-legend</link>
      <description>Alena Ježková 55 ČESKÝCH LEGENDZ hradů, zámků a měst. Práh, Praha, 2008205 stran, lamino vazba, střední formát1. vydáníBohatě ilustrováno. Stav : velmi dobrý.</description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 13:47:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alena Ježková  77 PRAŽSKÝCH LEGEND</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alena-jezkova-77-prazskych-legend</link>
      <description>Alena Ježková  77 PRAŽSKÝCH LEGENDPráh, Praha, 2006159 stran, lamino vazba, střední formát1. vydáníIlustrováno. Stav : velmi dobrý. </description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 13:47:19 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Čeněk Kramoliš  DVĚ KRÁLOVNY VDOVY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/cenek-kramolis-dve-kralovny-vdovy</link>
      <description>Čeněk Kramoliš  DVĚ KRÁLOVNY VDOVYDějepisný obraz z počátku 14. století ( 1305 - 1335 ). R. Promberger, Olomouc, 1946485 stran, původní vazba, menší formát1. vydáníStav : na obálce a předsádkách drobné skvrnky, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Thu, 05 Jan 2012 13:18:21 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Daphne du Maurier  UHERSKÁ KRÁLOVNA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/daphne-du-maurier-uherska-kralovna</link>
      <description>Daphne du Maurier  UHERSKÁ KRÁLOVNAHistorický román o sklářské rodině v období Velké francouzské revoluce. Hlavní  hrdina Robert si přivlastnil jméno du Maurier podle zámku v okolí a s  novým jménem zakládá novou rodinu v Anglii....  Román kromě této rodinné ságy přináší rovněž čtivou výpověď o průběhu revolučních událostí v Paříži...Dialog, Liberec, 1997296 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : výborný </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 08:25:59 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

