<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Jaroslav Kulhánek  ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaroslav-kulhanek-cernobila-fotografie</link>
      <description>Jaroslav Kulhánek  ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIEOrbis, Praha, 1959428 stran, původní vazba, střední formát5. vydáníObsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky, přehledy.Stav : obálkaotřepená, natržená, kousíčky chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 16:35:01 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Helmut Stapf  FOTOGRAFICKÁ PRAXE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/helmut-stapf-fotograficka-praxe</link>
      <description>Helmut Stapf  FOTOGRAFICKÁ PRAXEOptické zákony fotografie, jednotlivé typy fotografických přístrojů, technika fotografování, ... SNTL, Praha, 1959416 stran, 616 obrázků, 126 tabulek, původní pevná vazba, velký formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 16:09:45 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karol Plicka  ZLATÁ BRÁNA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karol-plicka-zlata-brana</link>
      <description>Karol Plicka ZLATÁ BRÁNASlovenské deti vo svojich tradičných hrách. Fotografická publikace.Osveta, Martin, 1972168 stran, původní vazba, velký formát2. vydáníStav : obálka na zadní straně nahoře natržena cca 1 cm, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 13:28:27 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>MASARYK IM BILD</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/masaryk-im-bild</link>
      <description>MASARYK IM BILDMomentaufnahmen aus den letzten jahren.Německy. Orbis, Prag, 1935 Předmluva : Karel Čapek + 96 fotografií, původní vazba, velký formátFotografie : Karel Čapek, Otto Dítě, Karel Plicka a další. Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. Pěkně zachováno.</description>
      <pubDate>Fri, 20 Jan 2012 08:29:15 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudolf Skopec  DĚJINY FOTOGRAFIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudolf-skopec-dejiny-fotografie</link>
      <description>Rudolf Skopec DĚJINY FOTOGRAFIEv obrazech od nejstarších dob k dnešku.Orbis, Praha, 1963504 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníObsahuje mnoho fotografií. Bohatě dokumentováno. Stav : obálka chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 11 Jan 2012 10:48:10 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ludvík Souček  JAK SE SVĚTLO NAUČILO KRESLIT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ludvik-soucek-jak-se-svetlo-naucilo-kreslit</link>
      <description>Ludvík Souček  JAK SE SVĚTLO NAUČILO KRESLITSNDK, Praha, 1963172 stran, 203 ilustrací, 1 příloha, původní vazba, velký formátIlustrace : Kamil Lhoták.Stav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 11 Jan 2012 08:53:52 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  PRAKTICKÁ MIKROFOTOGRAFIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-prakticka-mikrofotografie</link>
      <description>Kolektiv autorů PRAKTICKÁ MIKROFOTOGRAFIEPokyny pro vlastní techniku mikrofotografie.SNTL, Praha, 1979256 stran, 181 obrázků, 18 tabulek, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 10 Nov 2011 09:24:37 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Dvořák  VILÉM HECKEL</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-dvorak-vilem-heckel</link>
      <description>Karel Dvořák VILÉM HECKELVýběr fotograií z celoživotního díla V. H.Panorama, Praha, 1982224 stsran, 166 černobílých fotografií, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 27 Oct 2011 16:37:47 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Hans Windisch  NOVÁ ŠKOLA FOTOGRAFIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/hans-windisch-nova-skola-fotografie</link>
      <description>Hans Windisch &lt; NOVÁ ŠKOLA FOTOGRAFIEZákladní příručka (o optice, přístroji, fotografickém citlivém materiálu, o kopírování a zvětšování, ...) SNTL, Praha, 1960256 stran, 10 tabulek, 180 obrázků, původní pevná vazba, střední formát 1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 27 Oct 2011 09:34:47 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Adolf Wenig, Josef Sudek  NÁŠ HRAD</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/adolf-wenig-josef-sudek-nas-hrad</link>
      <description>Adolf Wenig, Josef Sudek  NÁŠ HRADJos. R. Vilímek, Praha, 1948204 stran textu, 23 reprodukcí a 2 plánky v textu + 24 oboustranných hlubotiskových příloh, původní vazba, velký formát2. vydáníFotografie : Josef Sudek.Stav : obálka chybí, přední předsádka zprohýbaná, na patitulu věnování bývalému majiteli, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Wed, 26 Oct 2011 15:06:29 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Česká fotografie  PAMÁTKY ČECH A MORAVY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ceska-fotografie-pamatky-cech-a-moravy</link>
      <description>Česká fotografie  PAMÁTKY ČECH A MORAVYFotografická publikace. &quot;Politika&quot;, Praha, 194216 stran textu, 96 fotografií &quot;z hloubky&quot;, dobové reklamy, původní pevná vazba, velký formátStav : desky na okrajích velmi mírně odřeny, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sun, 18 Sep 2011 09:42:09 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>PRAHA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/praha</link>
      <description>PRAHAPřírodní krásy Prahy.Rada hlavního města, Praha, 1937Nestránkováno, původní brož, střední formátObsahuje černobílé hlubotiskové fotografie.Stav : velmi dobrý. </description>
      <pubDate>Thu, 08 Sep 2011 14:16:20 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

