<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Vlastislav Krýzl, Oldřich Buňata  LETADLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vlastislav-kryzl-oldrich-bunata-letadla</link>
      <description>Vlastislav Krýzl, Oldřich Buňata LETADLAZáklady aerodynamiky, hlavní součásti letadla, mechanika a technika letu, pístové a tryskové letadlové motory, letecké přístoje, ...SNTL, Praha, 1954164 stran, 2 tabulky, 131 obrázků, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka chybí, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 16:48:43 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Fronk  AUTOMOBIL A MOTOCYKL V OBRAZECH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-fronk-automobil-a-motocykl-v-obrazech</link>
      <description>Josef Fronk  AUTOMOBIL A MOTOCYKL V OBRAZECHDíl druhý + Obrazové přílohy.NV, Praha, 1962182 stran, 34 barevných obrazů, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 03 Feb 2012 15:41:51 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavel Beneš  TECHNIKA PŘEKONÁVÁ PROSTOR A ČAS</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavel-benes-technika-prekonava-prostor-a-cas</link>
      <description>Pavel Beneš  TECHNIKA PŘEKONÁVÁ PROSTOR A ČASKniha o vývoji a druzích dopravních prostředků.MF, Praha, 1955550 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrace : Theodor Rotrekl.Stav : obálka otřepená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 03 Feb 2012 14:56:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Stanislav Vorel  VLAKOVÝ PRŮVODCE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stanislav-vorel-vlakovy-pruvodce</link>
      <description>Stanislav Vorel  VLAKOVÝ PRŮVODCESportovní a turistické nakladatelství, Praha, 196233 stran, původní brož, menší formát1. vydáníObsahuje nákresy.Stav : velmi dobrý. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 12:32:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Blažek - Novák  DENÍK MOTORISTY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/blazek-novak-denik-motoristy</link>
      <description>Blažek - Novák  DENÍK MOTORISTYDopravy a spojů, Praha, 1963174 stran, lamino vazba, malý formát1. vydáníObsahuje tabulky, mapku. Stav : uvnitř vlastnícké razítko, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 10:10:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Václav Černý  SCHÉMATA ELEKTRICKÉ VÝZBROJE A ELEKTROTECHNIKA MOTOROVÝCH VOZIDEL</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vaclav-cerny-schemata-elektricke-vyzbroje-a-elektrotechnika-motorovych-vozidel</link>
      <description>Václav Černý SCHÉMATA ELEKTRICKÉ VÝZBROJE A ELEKTROTECHNIKA MOTOROVÝCH VOZIDELi starších typů.Práce, Praha, 1968304 stran, původní vazba, střední formát 2. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 21 Jan 2012 09:55:05 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Miroslav Siegl  AUTOMOBILY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/miroslav-siegl-automobily</link>
      <description>Miroslav Siegl  AUTOMOBILYMotory - převodná ústrojí. Učební text pro IV. ročník studijního oboru 10-2-04.Nadas, Praha, 1972440 stran, 315 obrázků, brožovaná v původním plastovém obalu, střední formát3. vydáníStav : zadní brož uvolněná od knižního bloku, drží, jinak dobrý stav. &nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 11 Jan 2012 09:43:22 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavel Machata  ÚDRŽBA A OPRAVY VOZŮ FIAT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavel-machata-udrzba-a-opravy-vozu-fiat</link>
      <description>Pavel Machata ÚDRŽBA A OPRAVY VOZŮ FIAT SNTL, Praha, 1983 526 stran, lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje fotografie, technické nákresy. Stav : desky odřeny, ušpiněny, zašlá, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 16:35:11 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>M. R. Cedrych  MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/m.-r.-cedrych-montazni-a-kontrolni-pomucky</link>
      <description>M. R. Cedrych  MONTÁŽNÍ A KONTROLNÍ POMŮCKYpro automobily Škoda 100 a Škoda 1000 MB.Nadas, Praha, 1975204 stran, 99 obrázků, brožovaná, střední formát1. vydáníObsahuje mnoho technických nákresů. Bohatě dokumentováno.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 15:24:12 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Zdenek Treybal  UMĚNÍ JEZDIT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/zdenek-treybal-umeni-jezdit</link>
      <description>Zdenek Treybal  UMĚNÍ JEZDITVysoká škola řidiče, Jízda za zhoršených podmínek, Sportovní jízda.NV, Praha, 1956198 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníBohatě ilustrováno.Stav : desky na hranách mírně odřeny, uvnitř prasklá vazba, drží, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 15:19:55 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Stanislav Minařík  AUTOMOBILY 1885 - 1940</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/stanislav-minarik-automobily-1885-1940</link>
      <description>Stanislav Minařík AUTOMOBILY 1885 - 1940 Nadas, Praha, 1980176 stran, 153 obrázků, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka otřepená, mírně zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 30 Dec 2011 14:23:39 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavel Kubín  ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavel-kubin-elektricka-zarizeni-osobnich-automobilu-1</link>
      <description>Pavel Kubín  ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮSNTL, Praha, 1972 308 stran, 244 obrázků, lamino vazba, střední formát1. vydání Stav : uvnitř vlastnické razítko, jinak dobrý stav. &nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 30 Dec 2011 13:38:48 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

