<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>John Hagenbeck  KREUZ UND QUER DURCH DIE INDISCHE WELT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/john-hagenbed-kreuz-und-quer-durch-die-indische-welt</link>
      <description>John Hagenbeck  KREUZ UND QUER DURCH DIE INDISCHE WELTNěmecky. Psáno švabachem.Deutsche Buchwertstätten, Dresden, 1922234 stran, původní vazba, velký formátObsahuje 31 fotografií a 2 mapy.Stav : vazba mírně zašlá, uvnitř velmi dobrý stav, pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 14:00:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>RYTÍŘ ČERNÉHO PLEMENE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rytir-cerneho-plemene</link>
      <description>RYTÍŘ ČERNÉHO PLEMENECesty Miklucho-Maklaje.MF, Praha, 1953 368 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníIlustrováno.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 02 Feb 2012 19:52:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ctibor Votrubec  JIHOAFRICKÉ CESTY EMILA HOLUBA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ctibor-votrubec-jihoafricke-cesty-emila-holuba</link>
      <description>Ctibor Votrubec JIHOAFRICKÉ CESTY EMILA HOLUBACestopis; neobyčejná jihoafrická dobrodružství Emila Holuba ...MF, Praha, 1954158 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníIlustrováno.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 28 Jan 2012 11:36:33 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Hakon Mielche  ZE SANTOS DO BAHIE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/hakon-mielche-ze-santos-do-bahie</link>
      <description>Hakon Mielche ZE SANTOS DO BAHIECestopis.Družstevní práce, Praha, 1948320 stran, 373 kreseb v textu a 30 fotografií, původní vazba, střední formátStav : obálka otřepená, natržená, kousíčky chybí, uvnitř dobrý stav, pěkně zachováno. </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 15:17:29 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavla Jazairiová  IZRAEL A PALESTINA, PALESTINA A IZRAEL</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavla-jazairiova-izrael-a-palestina-palestina-a-izrael</link>
      <description>Pavla Jazairiová  IZRAEL A PALESTINA, PALESTINA A IZRAELCestopis.Radioservis, Praha, 1999197 stran, původní lamino vazba, velký formát1. vydáníObsahuje fotografie.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 27 Jan 2012 10:36:42 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>N. Michajlov  V. Pokšiševskij  PUTOVÁNÍ PO SOVĚTSKÉM SVAZU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/n.-michajlov-v.-poksisevskij-putovani-po-sovetskem-svazu</link>
      <description>N. Michajlov  V. Pokšiševskij PUTOVÁNÍ PO SOVĚTSKÉM SVAZUDružstevní práce, Praha, 1950373 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníBohatě dokumentováno.Stav : obálka poškozena, kousky chybí, uvnitř velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:54:35 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Baum  KOLEM ZEMĚKOULE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-baum-kolem-zemekoule</link>
      <description>Jiří Baum  KOLEM ZEMĚKOULEMF, Praha, 1956248 stran, původní vazba, velký formát1 vydáníBohatě dokumentováno. Stav : obálka otřepená, odřená po okrajích, uvnitř čistá, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:23:37 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>L. M. Pařízek  BELGICKÉ KONGO A JEHO LID</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/l.-m.-parizek-belgicke-kongo-a-jeho-lid</link>
      <description>L. M. Pařízek  BELGICKÉ KONGO A JEHO LIDMF, Praha, 1956194 stran + obrazová příloha, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : po okraji droboulinké oděrky, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:18:45 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Čeněk Paclt  CESTY SVĚTEM</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/cenek-paclt-cesty-svetem</link>
      <description>Čeněk Paclt  CESTY SVĚTEMPříhody a zkušenosti na cestách po Americe, Australii, Novém Zélandě a jižní Africe. Orbis, Praha, 1954 275 stran, původní vazba, velký formát2. vydáníObsahuje fotografie.Stav :  velmi dobrý.</description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:13:06 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rudo Moric  U ZAKLETÉ ŘEKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rudo-moric-u-zaklete-reky</link>
      <description>Rudo Moric U ZAKLETÉ ŘEKYCestopisné reportáže. SNDK, Praha,  1960182 stran + obrazová příloha, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka na hřbetu natržena, kousíček chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 19:08:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ernst Hering  HANSA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ernst-hering-hansa</link>
      <description>Ernst Hering  HANSADie Deutsche Hanse.Orbis, Praha, 1943242 stran, 22 obrázků, mapa, původní vazba, střední formát, &quot;Orbiska&quot;2. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 14:06:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jaroslav R. Vávra  AFRICKÉ CESTY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaroslav-r.-vavra-africke-cesty</link>
      <description>Jaroslav R. Vávra  AFRICKÉ CESTY2 svazky.  Výbor všeho podstatného a definitivního ze tří obsáhlých knih - tří pohledů v rozmezí téměř dvaceti let... MF, Praha, 1955275 + 248 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníObsahuje kresby a fotografie, bohatě dokumentováno. Stav : obálky otřepené, zažloutlé, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sun, 15 Jan 2012 10:34:48 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

