<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Le Corbusier  KAPITOLKY O MODERNEJ ARCHITEKTÚRE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/le-corbusier-kapitolky-o-modernej-architekture</link>
      <description>Le Corbusier  KAPITOLKY O MODERNEJ ARCHITEKTÚRESlovensky.Tatran, Bratislava, 1966344 stran, 64 stran obrazové přílohy, původní vazba, menší formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 18 Jan 2012 09:05:17 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Damjan Prelovšek  Josip Plečnik  PRÁCE PRO PREZIDENTA MASARYKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/damjan-prelovsek-josip-plecnik-prace-pro-prezidenta-masaryka</link>
      <description>Damjan Prelovšek  Josip Plečnik  PRÁCE PRO PREZIDENTA MASARYKAPražská edice komandit. spol., Praha, 2001143 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníBohatě dokumentována. Stav : výborný, jako nová. </description>
      <pubDate>Tue, 03 Jan 2012 08:41:33 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Josef Pechar  ČESKOSLOVENSKÁ ARCHITEKTURA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/josef-pechar-ceskoslovenska-architektura</link>
      <description>Josef Pechar ČESKOSLOVENSKÁ ARCHITEKTURAHistorický a hodnotící přehled vývoje směrů československé architektury po druhé světové válce. Letopis v chronologickém sledu zachycuje význačné události ve vývoji čs. architektury. Přehledně členěná obrazová příloha obsahuje 520 černobílých fotografií staveb, architektonických souborů, urbanistických celků, interiérů i výtvarného detailu.Odeon, Praha, 1979480 stran, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 13 Dec 2011 07:44:35 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Alojz Struhár  GEOMETRICKÁ HARMÓNIA HISTORICKEJ ARCHITERTÚRY NA SLOVENSKU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/alojz-struhar-geometricka-harmonia-historickej-architertury-na-slovensku</link>
      <description>Alojz Struhár  GEOMETRICKÁ HARMÓNIA HISTORICKEJ ARCHITERTÚRY NA SLOVENSKU  Slovensky. Pallas, Bratislava, 1977236 sttran, 298 černobílých a 21 barevných příloh, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 05 Dec 2011 14:17:59 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  UMĚLECKÉ PAMÁTKY ČECH</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-umelecke-pamatky-cech</link>
      <description>Kolektiv autorů  UMĚLECKÉ PAMÁTKY ČECH4 svazky. Academia, Praha, 1977, 1978, 1980, 1982644 stran, 633 obrázků černobílých, 127 perokreseb; + 580 stran, 519 obrázků černobílých, 133 perokreseb; + 540 stran, 576 obrázků černobílých, 145 perokreseb; + 640 stran, 771 obrázků černobílých, 159 perokreseb, původní vazby, velký formát Stav : obálky otřepené, natržené, na patitulu prvního svazku věnování bývalému majiteli, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Tue, 15 Nov 2011 16:40:10 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  AKO SI ZARIADIME BYT ?</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-ako-si-zariadime-byt</link>
      <description>Kolektiv autorů AKO SI ZARIADIME BYT ?Slovensky. SVTL, Bratislava, 1967152 stran, 153 obrázků, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sun, 23 Oct 2011 07:11:06 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  SOUDOBÁ BYTOVÁ KULTURA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-soudoba-bytova-kultura</link>
      <description>Kolektiv autorů SOUDOBÁ BYTOVÁ KULTURADějiny nábytkového umění. Časopis.Rovnost, BrnoNestránkováno (14 listů), velký formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 07 Sep 2011 05:31:16 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel Honzík  ARCHITEKTURA VŠEM</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-honzik-architektura-vsem</link>
      <description>Karel Honzík ARCHITEKTURA VŠEMÚkoly a poslání architektury, urbanistické otázky, rozdíly architektury měst a vesnic, pokrokové tradice v historii, konfrontace zahraniční architektury, ... SNKL, Praha, 1956244 stran, 36 obrázků v textu, 129 obrázků na přílohách, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka zašlá, skvrnky - viz sken, jinak dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 17 Aug 2011 14:15:32 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  KONSTRUKCE POZEMNÍCH STAVEB</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-konstrukce-pozemnich-staveb</link>
      <description>Kolektiv autorů  KONSTRUKCE POZEMNÍCH STAVEBpro stavby bytové, občanské, průmyslové a zemědělské. SNTL, Praha, 1968504 stran, 1393 obrázků, 146 tabulek, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : obálka chybí, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 12 Aug 2011 06:50:34 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Blanka Jirásková a kol.  REKONSTRUKCE DOMU OD A DO Z</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/blanka-jiraskova-a-kol.-rekonstrukce-domu-od-a-do-z</link>
      <description>Blanka Jirásková a kol. REKONSTRUKCE DOMU OD A DO ZPřípravná fáze, Hodnocení stavu objektu, Rekonstrukce zahrady, Oživujeme domov.Rako, Hradec Králové, 2002272 stran, původní lamino vazba, velký formátObsahuje barevné fotografie a technické nákresy, reklamy. Bohatě dokumentováno.Stav : výborný </description>
      <pubDate>Tue, 26 Jul 2011 08:33:46 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Andrea Bohmannová  DNEŠNÍ BYT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/andrea-bohmannova-dnesni-byt</link>
      <description>Andrea Bohmannová   DNEŠNÍ BYT A věci kolem nás. Práce, Praha, 1974 160 stran, 32 stran příloh, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Ivana Čapková. Obsahuje fotografie. Stav : obálka otřepená, jinak velmi dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sat, 14 May 2011 18:08:13 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Andrea Bohmannová  DVANÁCT ROZPRAV KOLEM STOLU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/andrea-bohmannova-dvanact-rozprav-kolem-stolu</link>
      <description>Andrea Bohmannová   DVANÁCT ROZPRAV KOLEM STOLU  Merkur, Praha, 1971 128 stran, brožovaná, malý formát 1. vydání Obsahuje fotografie, tabulky a kresby. Stav : brož mírně otřepená, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sat, 14 May 2011 18:07:20 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

