<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Ovidius  UMĚNÍ MILOVAT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ovidius-umeni-milovat</link>
      <description>Ovidius  UMĚNÍ MILOVATJak léčiti lásku, Lásky, O líčidlech.Kvasnička a Hampl, Praha, 1948282 stran, původní vazba, střední formát5. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 17 Jan 2012 14:00:37 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>HOMÉRŠTÍ HRDINOVÉ VE VZPOMÍNKÁCH VĚKŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/homersti-hrdinove-ve-vzpominkach-veku</link>
      <description>HOMÉRŠTÍ HRDINOVÉ VE VZPOMÍNKÁCH VĚKŮAntická knihovna.Svoboda, Praha, 1977220 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka chybí, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 11 Jan 2012 10:25:00 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Tibullus  LÁSKA A MÍR</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/tibullus-laska-a-mir/detail-158-8111.html</link>
      <description>Tibullus   LÁSKA A MÍR  Elegiae. Jan Laichter, Praha, 1949 130 stran, původní brož, střední formát 1. vydání Stav : brož ušpiněná, uvnitř místy poznámky obyčejnou tužkou, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 12:16:28 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>VÝBOR Z LISTŮ PLINIA MLADŠÍHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/vybor-z-listu-plinia-mladsiho/detail-158-8128.html</link>
      <description>VÝBOR Z LISTŮ PLINIA MLADŠÍHO  Pro gymnasia a reálná gymnasia. 2 části -  I. Úvod a Text, II. Poznámky. (Úvod a Poznámky - česky, Text - latinsky). Česká  grafická &quot;Unie&quot;, Praha, 1917, 1911 125 + 196 stran, původní brože, střední formát 2. vydání Stav : brože ušpiněny, na hřbetech natrženy, uvnitř prvního výtisku značeno obyčejnou tužkou, stav přiměřený stáří, uvnitř bez poškození.</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 12:15:09 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Públius Ovidius Násó  ŽALOZPĚVY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/publius-ovidius-naso-zalozpevy/detail-158-8135.html</link>
      <description>Públius Ovidius Násó   ŽALOZPĚVY  Jan Laichter, Praha, 1943 196 stran, původní brož, střední formát 1. vydání Ilustrace : Antonín Procházka. Stav : brož ušpiněná, na přední straně obálky drobné skvrnky - viz sken, uvnitř značeno obyčejnou tužkou, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 12:10:49 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>MOUDROST STARÝCH ŘÍMANŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/moudrost-starych-rimanu/detail-158-8980.html</link>
      <description>MOUDROST STARÝCH ŘÍMANŮ Doplněno stručnými životopisy autorů použitých citátů. Odeon, Praha, 1990 238 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Ilustrace : Miroslav Jiránek. Stav : velmi dobrý.</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 12:08:18 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Catullus, Tibullus, Propertius  PĚVCI LÁSKY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/catullus-tibullus-propertius-pevci-lasky/detail-158-8526.html</link>
      <description>Catullus Tibullus Propertius  PĚVCI LÁSKY Antická knihovna. Svoboda, Praha, 1973 429 stran, původní vazba, střední formát 3. vydání Stav : velmi dobrý stav. &nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 12:07:07 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Publius Ovidius Naso  PROMĚNY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/publius-ovidius-naso-promeny</link>
      <description>Publius Ovidius Naso PROMĚNYŘecké a římské báje, pověsti a legendy, ve kterých se vypráví o proměně člověka ve zvíře, rostlinu, kámen,... Odeon, Praha, 1969495 stran, původní vazba, velký formát4. vydáníIlustrace : Pablo Picasso.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 11:25:22 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>G. Löwe, H. A. Stoll  ABC ANTIKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/g.-lowe-h.-a.-stoll-abc-antika</link>
      <description>G. Löwe, H. A. Stoll ABC ANTIKASeznámení s antikou, s tím, jak staří Řekové a Římané žili, pracovali, mysleli i jak se bavili... Orbis, Praha, 1974312 stran, 16 příloh, původní vazba, velký formát1. vydáníStav : velmi dobrý - kniha obalena v průhledném obalu. </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 10:17:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Héródianos  ŘÍM PO MARKU AURELIOVI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/herodianos-rim-po-marku-aureliovi</link>
      <description>Héródianos  ŘÍM PO MARKU AURELIOVI + Sextus Aurelius Viktor : Kniha o císařích. Svoboda, Praha, 1975314 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníAntická knihovna.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 08:23:45 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>SVĚT EZOPSKÝCH BAJEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/svet-ezopskych-bajek</link>
      <description>SVĚT EZOPSKÝCH BAJEKSvoboda, Praha, 1976594 stran, původní vazba, střední formát12. vydáníAntická knihovna.Stav : obálka velmi mírně otřepená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 07 Jan 2012 08:17:41 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Gaius Iulius Caesar  VÁLEČNÉ PAMĚTI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/gaius-iulius-caesar-valecne-pameti</link>
      <description>Gaius Iulius Caesar VÁLEČNÉ PAMĚTIO válce gallské, o válce občanské, alexandrijské, africké a hispánské.Svoboda, Praha, 1972634 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníAntická knihovna. Stav : obálka natržená, mírně otřepená, jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 17:13:01 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

