<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Eric A. Mein, M. D.  KLÍČE KE ZDRAVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/eric-a.-mein-m.-d.-klice-ke-zdravi</link>
      <description>Eric A. Mein, M. D.  KLÍČE KE ZDRAVÍZdraví a nemoc v pohledu výkladů Edgara Cayce. Podstata zdraví, předcházení nemocí. Jak žít radostný, zdravý a plodný život.Arica, Turnov, 1993190 stran, brožovaná, střední formátIlustrováno. Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 16:16:31 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Votava  JÓGA OČIMA LÉKAŘŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-votava-joga-ocima-lekaru</link>
      <description>Jiří Votava JÓGA OČIMA LÉKAŘŮAvicentrum, Praha, 1988176 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníObsahuje kresby.Stav : na poslední straně v &quot;Poznámkách&quot; psáno průpiskou, jinak dobrý stav.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</description>
      <pubDate>Wed, 08 Feb 2012 14:24:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Leslie a Susannah Kenton  SYROVÁ STRAVA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/leslie-a-susannah-kenton-syrova-strava</link>
      <description>Leslie a Susannah Kenton SYROVÁ STRAVA100 receptů na saláty, dipy, dresinky, polévky, hlavní chody, chleby, placičky, nápoje a dezerty. Pragma, Hodkovičky, 2007370 stran, brožovaná, střední formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Tue, 07 Feb 2012 12:38:30 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Norman W. Walker  ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/norman-w.-walker-zarici-zdravi</link>
      <description>Norman W. Walker  ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍJak dokážu zůstat zdravý a přitom zvládnu životní tempo ? Fin, Olomouc, 1994181 stran, brožovaná, malý formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 13:59:39 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Andrew Weil  SPONTÁNNÍ VYLÉČENÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/andrew-weil-spontanni-vyleceni</link>
      <description>Andrew Weil SPONTÁNNÍ VYLÉČENÍJak objevit a zvýšit přirozenou schopnost těla udržet zdraví a překonávat nemoci. Revoluční kniha objasňuje realitu spontánního vyléčení...Alternativa, Praha, 1997284 stran, původní pevná vazba, větší formátStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 13:52:53 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kristine Nolfi  LÉČENÍ SYROVOU STRAVOU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kristine-nolfi-leceni-syrovou-stravou</link>
      <description>Kristine Nolfi  LÉČENÍ SYROVOU STRAVOUPro příznivce metod alternativní medicíny, racionální výživy, zdravého způsobu života a léčení přírodními prostředky.Eko-konzult, Bratislava, 2000138 stran, brožovaná, střední formátIlustrováno.Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 13:29:13 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>DETOXIKAČNÍ KŮRA * MASÁŽE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/detoxikacni-kura-masaze</link>
      <description>DETOXIKAČNÍ KŮRA * MASÁŽEDokonalá očista organismu.2 svazky. Rebo, Dobřejovice, 2008128 + 128 stran, původní lamino vazba, malý formát1. vydáníStav : výborný </description>
      <pubDate>Fri, 03 Feb 2012 07:43:45 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Harvey a Marilyn Diamond  FIT PRO ŽIVOT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/harvey-a-marilyn-diamond-fit-pro-zivot</link>
      <description>Harvey a Marilyn Diamond  FIT PRO ŽIVOTKnížka objasňuje, jak můžete změnit nejen postavu, ale svůj životní styl. Perfektní řešení pro všechny, kdo chtějí vypadat a cítit se fit...Fin, Olomouc, 1992283 stran, brožovaná, malý formátStav : na zadní broži a předsádkách hnědé skvrny, jinak dobrý stav.&nbsp;</description>
      <pubDate>Thu, 26 Jan 2012 11:45:26 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>B. Hruška JAK SE LÉČIT ROSTLINAMI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/b.-hruska-jak-se-lecit-rostlinami</link>
      <description>B. Hruška JAK SE LÉČIT ROSTLINAMIHerbář 145 léčivých rostlin s předpisy lidového léčení.Josef Hokr, Praha, rok neuveden 402 stran, původní vazba, velký formátStav : obálka chybí, mírně vybledlé pláno na hřbetu, uvnitř vlastnické razítko, jinak jinak velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Mon, 23 Jan 2012 13:23:47 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Přemysl Doberský, Jitka Horáčková  ABYCHOM NETLOUSTLI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/premysl-dobersky-jitka-horackova-abychom-netloustli</link>
      <description>Přemysl Doberský, Jitka Horáčková  ABYCHOM NETLOUSTLINejenom teorie, ale i recepty na zdravá jídla... Avicenum, Praha, 1979¨248 stran, 16 stran přílohy, brožovaná, střední formát3. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 11 Jan 2012 10:31:32 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Heinz Feneis  ANATOMICKÝ OBRAZOVÝ SLOVNÍK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/heinz-feneis-anatomicky-obrazovy-slovnik</link>
      <description>Heinz Feneis  ANATOMICKÝ OBRAZOVÝ SLOVNÍKAvicenum, Praha, 1981484 stran, 738 vyobrazení, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Gerhard Spitzer.Stav : vazba na zadní hraně hřbetu poškozena - viz sken (knižní blok není poškozený), uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 06 Jan 2012 12:06:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  SOUSTAVNÁ ANATOMIE ČLOVĚKA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-soustavna-anatomie-cloveka</link>
      <description>Kolektiv autorů SOUSTAVNÁ ANATOMIE ČLOVĚKADva díly ve dvou svazcích.SZN, Praha, 1955472 stran a 372 vyobrazení + 412 stran a 275 vyobrazení,  původní vazba, velký formát1. vydáníStav : vazby obou svazků poškozeny, hřbet prvního dílu potrhaný, prasklý, desky obou výtisků na hranách odřené, ohmatané, zašlé; uvnitř druhého dílu místy značeno pastelkou, jinak u obou svazků dobrý stav. </description>
      <pubDate>Wed, 04 Jan 2012 15:45:03 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

