<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Gabriel Gabriel Márquez  STO ROKŮ SAMOTY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/gabriel-gabriel-marquez-sto-roku-samoty</link>
      <description>Gabriel Gabriel Márquez STO ROKŮ SAMOTYSága rodu Buendíů.Odeon, Praha, 1980372 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníStav : dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 07:30:16 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Voskovec, Jan Werich  HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-voskovec-jan-werich-hry</link>
      <description>Jiří Voskovec, Jan Werich  HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLAOsel a stín, Kat a blázen, Balada z hadrů, Těžka Barbora, Pěst na oko aneb Caesarovo finále.ČS, Praha, 1980676 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka mírně otřepená a zažloutlá, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 07:24:22 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>František Gel  PŘEMOŽITEL NEVIDITELNÝCH DRAVCŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/frantisek-gel-premozitel-neviditelnych-dravcu</link>
      <description>František Gel  PŘEMOŽITEL NEVIDITELNÝCH DRAVCŮLudvík Passteur, muž čtyřikrát nesmrtelný a jedenkrát věčný.SPN, Praha, 1968356 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníObálka : Zdeněk Burian. Stav : obálka otřepená, na dolním růžku natržená cca 1 cm, jinak dobrý stav.</description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 07:17:30 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>LÁSKA A DOBRODRUŽSTVÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/laska-a-dobrodruzstvi</link>
      <description>LÁSKA A DOBRODRUŽSTVÍDafnis a Chloé, Příběhy aithiopské.Odeon, Praha, 1971370 stran, původní vazba, střední formát3. a 2. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 07:09:37 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jindřich Marco  O GRAFICE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jindrich-marco-o-grafice</link>
      <description>Jindřich Marco  O GRAFICEPříručka o grafickém sběratelství. Od dějin papíru po falzátory, od zakládání sbírky po omyly, od cen grafiky po sběratelské obory, ...MF, Praha, 1981512 stran textu, 96 stran černých a 16 stran barevných příloh, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : obálka otřepená, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 07:05:12 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Robert Baar Smith  MUŽI VE VÁLCE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/robert-baar-smith-muzi-ve-valce</link>
      <description>Robert Baar SmithMUŽI VE VÁLCESkutečné příběhy o hrdinství a cti. Čtyřicet pět příběhů o vojácích, statečných a důvtipných velitelích a jejich zdánlivě neproveditelných činech... Knižní klub, Praha, 2001408 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Fri, 18 May 2012 06:53:00 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>O VÁCLAVU KLAUSOVI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/o-vaclavu-klausovi</link>
      <description>O VÁCLAVU KLAUSOVIK jeho kulatému výročí.Top Press, Praha, 199640 stran, brožovaná, střední formátIlustrace : Vladimír Jiránek.Na titulní straně věnování a podpisy Václava a Livie. Stav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 17 May 2012 09:53:50 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jiří Rigel  OSOBNOST A EMOCIONÁLNÍ PROBLÉMY</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jiri-rigel-osobnost-a-emocionalni-problemy</link>
      <description>Jiří Rigel OSOBNOST A EMOCIONÁLNÍ PROBLÉMYAvicenum, Praha, 1978104 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý &nbsp;</description>
      <pubDate>Thu, 17 May 2012 09:48:32 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Michail Gorbačov, Zdeněk Mlynář  REFORMÁTOŘI NEBÝVAJÍ ŠŤASTNI</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/michail-gorbacov-zdenek-mlynar-reformatori-nebyvaji-stastni</link>
      <description>Michail Gorbačov, Zdeněk Mlynář REFORMÁTOŘI NEBÝVAJÍ ŠŤASTNI Dialog o &quot;perestrojce&quot;, Pražském jaru a socialismu.Victoria Publishing, Praha, 1995208 stran, původní vazba, střední formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Thu, 17 May 2012 09:40:48 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Nelson DeMille  GENERÁLOVA DCERA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/nelson-demille-generalova-dcera</link>
      <description>Nelson DeMille GENERÁLOVA DCERAKapitánka Ann, dcera slavného amerického generála, krásná mladá žena, je surově zavražděna. Při vyšetřování postupně vychází najevo, že s životem  vzorné příslušnice ozbrojených sil - od služebního po sexuální - se to má trošku jinak...Knižní klub, Praha, 1994432 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 16 May 2012 17:06:54 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Rastislav Váhala  SMRT GENERÁLA</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/rastislav-vahala-smrt-generala</link>
      <description>Rastislav Váhala  SMRT GENERÁLASvědectví atmosféry doby, vzpomínka na setkání dvou vyjímečných, statečných a oběštavých lidí : generála Heliodora Píky a JUDr. Rastislava Váhaly.Melantich, Praha, 1992192 stran, původní lamino vazba. střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 16 May 2012 16:57:16 +0200</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Karel May  POUŠTÍ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/karel-may-pousti</link>
      <description>Karel May  POUŠTÍ První svazek cyklu Ve stínu Pádišáha. Olympia, Praha, 1970360 stran, původní lamino vazba, střední formát1. vydáníIlustrace : Gustav Krum.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Wed, 16 May 2012 16:51:39 +0200</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

