<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0">
  <channel>
    <title></title>
	<link>http://www.antikoplt.com/</link>
    <description></description>
    <language>cs</language>
    
    <item>
      <title>Ed McBain  NOKTURNO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ed-mcbain-nokturno</link>
      <description>Ed Mc Bain  NOKTURNO  BB Art, Praha, 1997 254 stran, původní vazba s přebalem, střední formát Stav : dobrý &nbsp; &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 08:36:18 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Ed McBain  SLADKÝ SVĚT</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/ed-mcbain-sladky-svet</link>
      <description>Ed McBain  SLADKÝ SVĚTRomán o dvou částech. &quot; Ed McBain napsal knihu se svým druhým já.“ Vůbec poprvé se setkávají  jako autoři jedné knihy Evan Hunter a Ed McBain - i když jde,  pochopitelně o téhož spisovatele. Každý z nich zůstává věrný svému  stylu. První část knihy se odehrává přesně tak, jak čtenář očekává od  Evana Huntera. A druhá část je již zcela v režii Eda McBaina. Tři  newyorští detektivové řeší případ vraždy… Avšak postava úspěšného  losangeleského architekta Benjamina Thorpeho – hlavního podezřelého  zkříží cestu oběma autorům a vyústí v šokující odhalení. Jiří Buchal-bb art, Praha, 2002245 stran, původní vazba, střední formát1. vydáníStav : velmi dobrý. &nbsp;</description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 08:25:14 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jackie Collins  POSEDLOST V L.A.</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jackie-collins-posedlost-v-l.a.</link>
      <description>Jackie Collins POSEDLOST V L.A.  Do Hollywoodu přilétá mladá ctižádostivá novinářka Madison, aby udělala rozhovor s jedním z místních filmových magnátů. V letadle se seznamuje se slavnou herečkou Salli, naivní, přesto však upřímnou dívkou a pořídí s ní unikátní interview, jež získá na novém významu po hereččině krutém zavraždění. Současně sledujeme osobní i profesní osudy hollywoodských filmových vládců, diktované nejen jejich charakterem a vůlí, ale především nelítostnými pravidly zdejší džungle.Pokračování - Procitnutí v L. A.  Alpress, Frýdek Místek, 1999 208 stran, brožovaná, střední formát 1. vydání Stav : výborný </description>
      <pubDate>Mon, 06 Feb 2012 07:56:43 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>PICASSO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/p</link>
      <description>PICASSOVariationen über &quot;Las Meninas&quot; von Velazquez eingeleitet durch eine pesönliche Betrachtung von Jaime Sabartés.Německy.Schroll-Verlag, Wien-München, 196016 + 58 stran, původní vazba, velký formátStav : desky mírně ušpiněné na hranách odřen, uvnitř velmi dobrý stav. </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:42:50 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Tom Wolfe  MUŽ NA VRCHOLU</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/tom-wolfe-muz-na-vrcholu</link>
      <description>Tom WolfeMUŽ NA VRCHOLUDokonalý portrét drsné, rozmanité a ničím nespoutané země, Ameriky, která se blíží konci tisíciletí.BB art, 2000680 stran, původní vazba, větší formát1. vydáníStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:33:39 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Grace Metaliousová  PEYTONŮV HRÁDEK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/grace-metaliousova-peytonuv-hradek</link>
      <description>Grace Metaliousová  PEYTONŮV HRÁDEKRomán, který s ohromující  upřímností obnažuje život na malém severoamerickém městečku včetně erotické stránky lidskch vztahů... Knižní klub, Praha, 1994424 stran, původní lamino vazba, střední formát2. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:27:33 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Jaromír Tomeček  MARKO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/jaromir-tomecek-marko</link>
      <description>Jaromír Tomeček  MARKOAlbatros, Praha, 1972107 stran, původní vazba, střední formát2. vydáníIlustrace : Mirko Hanák.Stav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:22:35 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Kolektiv autorů  SLOVNÍK LATINSKO ČESKÝ A ČESKO LATINSKÝ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/kolektiv-autoru-slovnik-latinsko-cesky-a-cesko-latinsky</link>
      <description>Kolektiv autorů SLOVNÍK LATINSKO ČESKÝ A ČESKO LATINSKÝku potřebě školské.I. L. Kober, Praha, 1906388 a 339 stran, dobově svázáno, větší formát Stav : vazba na hranách hřbetu natržená, desky na hranách a růžcích odřené, jiank dobrý stav, pěkně zachováno.</description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 18:17:34 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Červený, Řehořovský  TECHNICKÝ PRŮVODCE PRO INŽENÝRY A STAVITELE</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/cerveny-rehorovsky-technicky-pruvodce-pro-inzenyry-a-stavitele</link>
      <description>Červený, Řehořovský TECHNICKÝ PRŮVODCE PRO INŽENÝRY A STAVITELE Stavitelství vodní, II. část. Vodárenství.Česká matice technická, Praha, 1923292 stran, 388 obrázků, původní brož, menší formátStav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 17:32:24 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Steven Spruill  SMRTÍCÍ LÉK</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/steven-spruill-smrtici-lek</link>
      <description>Steven Spruill  SMRTÍCÍ LÉKVe velké washingtonské nemocnici dochází k záhadným zmizením pacientů ve chvíli, když jsou z nemocnice propuštěni...ČS, Praha, 1995280 stran, brožovaná, střední formát1. vydáníStav : dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 17:27:15 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>K. Bureš, J. Foglar  ZÁPISNÍK 13 BOBŘÍKŮ</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/k.-bures-j.-foglar-zapisnik-13-bobriku</link>
      <description>K. Bureš, J. Foglar  ZÁPISNÍK 13 BOBŘÍKŮMF, Praha, 1946113 stran, původní brož, malý formátIlustrováno.Stav : brož odřená, ohmataná, uvnitř na několika místech vpisováno, na straně 63 - 95 na okraji inkoustová skvrna, jinak dobrý stav. &nbsp;</description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 17:22:58 +0100</pubDate>
    </item>
    <item>
      <title>Pavel Váša, František Trávníček  SLOVNÍK JAZYKA ČESKÉHO</title>
      <link>http://www.antikoplt.com/pavel-vasa-frantisek-travnicek-slovnik-jazyka-ceskeho</link>
      <description>Pavel Váša, František Trávníček SLOVNÍK JAZYKA ČESKÉHO2 svazky.Fr. Borový, Praha, 19371748 stran, původní plátěná vazba, střední formátStav : velmi dobrý </description>
      <pubDate>Sat, 04 Feb 2012 17:13:26 +0100</pubDate>
    </item>
  </channel>
</rss>

